Beylere bir sorum olacak bakın bakalım...

İlişki yaşamam kendimi eşime saklarım diyen erkek yalan söyler. Karşısında cinsellik yaşayacağı birisi çıkmamıştır ondan yaşayamamıştır öyle biri olsa hayır demezdi. Yanılıyor muyum?

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• Cinselliği aşktan bağımsız gören ve sürekli seks derdinde olan bazıları, cinsellik yaşayacağı kişi bulamadığı için öyle diyor. Fiziken ya da kafa olarak hiçbir çekiciliği olmayan erkeklerin başvurduğu bir yalandır bu, haklısın. Ama bazıları da kendini gerçekten eşine saklıyor. Dini inanç gereği ya da müstakbel hayat arkadaşına duyduğu saygıdan. Kızlara has bir düşünce değil. Erkekler de cinselliği sadece eşiyle yaşamak isteyebilir, buna çok şaşırmayın. Sanırım bütün erkekler "seks makinesi" gibi düşünülüyor. Herkes bilir ki "eğlenilecek kız" sayısı fazla ve kendine bakan her erkek bunlarla gönül eğlendirebilir, cinselliği yaşayabilir. Ama bunu istemeyen erkeklerin sayısı tahmin ettiğinizden çok. Bunu da geçtim, eskort ve genelev ortamına her erkeğin girmeye hevesli olmadığını da bilmeniz lazım. 5 dakikalık bir zevk için insan seviyesini düşürmek istemez. Cinsellik, sadece sevdiğin kişiyle güzeldir. Yaşım 29 ve cinsellik yaşamadım, kız arkadaşım bile olmadı, olsaydı da evlenmeden yaşamazdım, dindar da değilim. Elime fırsatlar gelmedi mi? Evet, değişik yaşlarda 5-6 kere davet (ya da bazılarının deyişiyle "fırsat") geldi ama hepsini geçiştirdim. Komşum, akrabam, üniversiteden bir dönem altımızdan iki kız falan. Hepsi de bağlı olmadığım kişiler. Yaşamadım sonuçta. Anlattığımda şaşıran arkadaşlarım oluyor, bence normal bir şey. Seksten ziyade insanın sevgiyi tatması lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• KESİNLİKLE YANILIYORSDUN.. BENİM BİRKAÇ DEFA AYAĞIMA KADAR GELDİ AMA HAYIR BAKİRE İSTİYORSAM BENDE BAKİR OLMALIYIM

2|0
    1|0
  • Yanılıyorusn .Genelleme yapma bence.Herkes de durum aynı olmaz.

0|1
    0|0
  • Yanılıyorsun. Ben 20 yaşındayım sadece bir kez sevgilimle aynı yatakta uyurken üzerime saldırdı. Sevişme olayı oldu ama ötesine gitmek istedi sonra. Bildiğin yap dedi ama o an onu yapmadım. Kalktım ve başka bir yatağa geçtim. O anki zevkle normalde çoğu erkek o işi yapardı ama ben yapmadım. Yapmam da. Çok teklif aldım. Millet dalga geçti benimle. Haha milli değil daha şuna bak salak falan ama ben aldırmıyorum. Temiz bir insan olacağım. Asla ama asla hiç bir kızın hayatını karartamam. Günahına giremem. O istese bile.

0|1
    0|0
  • valla yanılıyorsun ben dinen yapmıyorum kız bulmak zor değil ki bu devirde artık ama dinen istemyiorum..23 yaşındayım bakirim

1|1
    0|0
    • Zaten bunu yapmayan sadece dinen yapmayanlar artık buna emin olmaya başladım

• yok benim bakış açım iki tane

1-dinen

2- bakire temzi kzı istiyorsam bakire temiz olmalıyım ki istemeye hakkım olsun

• yanılıyorsun .. dini inançlar nedeniyle cinsellik yaşama fırsatları yakaladıkları halde bunu yaşamayan tanıdıklarım var .. hatta öpüşmemişlerdir bile kimseyle

2|0
    0|0
    • Ne güzel bir düşünceyle yaşamamışlar halbuki. Teşekkürler

• evet yaniliyosun.kis aylarinda baraj kenarinda in cin top oynarker sevgilimle icerisi hamam gibi bi arabadaydik istedigini her haliyle belli ediyodu ama dokunmadim bile.

2|1
    0|0
  • % 100 haklısın neden diye soracaklar için ; Örneğin yaban hayatda üremek yaşamanın önünde... Bunuda su örnekle açıklıyor bilim adamları bir ceylan yavruları ile birlikde gezerken saldırıya uğruyor kaçarsa hayatı kurtulacak ama o kaçmıyor yavrularının hayatta kalabilmesi için... Bu döngü içerisinde doğada üremenin devamını sağlamak tabiki erkek canlılara güdüsel olarak verilmiş bir görevdir . Bunu kontrol edemezsin buda senin tezini destekliyor...

0|0
    0|0
  • Kendini böyle mi avutuyorsun? Tamam duymak istediklerini söyleyelim. Evet öyle biz dişileri *m, g*t, meme olarak görürüz.

0|0
    0|0
    • Soruyu o yönde sormadığımın farkında değilsin. Karşına öyle biri çıkmadığı için bu kadar böbürlenme yaa bak aşağıda yorumlarda arkdşlar yorum yapmış git bi kerhaneye anca bu seni paklar

• Kendimi erkeğime saklarım diyen kadın yalan söyler yani.

0|1
    1|0
  • ender de olsa yaşamayanlar var .. kimi dediğin gibi yokluktan diyelim :) kimi saklıyo ama .. mesela 1-2 defa yapıcağına hiç yapmamak daha iyi tadını aldın mı bırakamıyosun

0|0
    0|0
  • haklısın başkan

0|0
    0|0
  • büyük ölçüde yanılmıyorsun fakat istisnalar da olabilir

0|0
    0|0
  • tabiki yanılıyorsun ben karşıma ne kızlar çıktıda vermedim ama zayıf karekterlilere diyecek lafım yok o konuda haklısın ama iradesi güçlü biri için bunu demek haksızlık olur diye düşünmekteyim...

0|0
    0|0
  • doğru. biz erkeklerin durumu böyle. niye böyle. bu kızlara haksızlık demeyin. beğenmeyen kız-kıza takılabilir...

0|0
    0|0
  • Parayla da yapabilirdi Zülbiye, yanılıyorsun.

0|0
    0|0
  • genele vuracak olursak doğru..erkekler kadınlar kadar iradelerine sahip çıkmazlar..kendimden biliyoruym :))

0|0
    0|0
  • bu ulkede genel evler eskort kizlar yok mu yasamak isteyen yasayamazmi ayirca kendini sorugula bakalim yasamadinmi yasamadiysan cirkinsin dmektir yoksa ohooo

0|0
    0|0
  • hayat kadınıyla birlikte olur çok istiyorsa. yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • safkan erkek sana denk gelmemiş,

0|1
    0|0
  • haklı olduğun yerler var..

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen arkadaşlarım var ya günahı göze alamayan ve kendini sevdiği kişiye saklayan

0|1
    0|0
  • Haklısın erkeklerin hepsinin alayının köküne kibrit suyu :/

1|0
    0|0
  • mantıklı bir düşünce :)

0|0
    0|0
  • hehe götünü yidiğim ayağı yapıyorlar..haklısın

0|0
    0|0
  • yanılıyorsun.

0|0
    0|0
  • dogru diyosun :):)

0|0
    0|1
  • bu sözü ancak dinine çok düşkün bir adam tutar gerisi sallar

0|0
    0|1
  • Dokunur öper sevişirim. Ama evlenmicem kızın içine girmem..

0|0
    2|1
  • Benim sevdiğim bir kız var ve bu kız beni istemiyor, ama bu kız kendini evleneceği kişiye saklayan biri ve ben bu kız için kendimi bu tür şeylerden sakındırıyorum, ve evlenince yapıcam çünkü ben bu işi yaparsam onu haketmeyi düşünemem, Allah insanı nefsinden korusun

3|1
    0|0
  • çok haklısın ama şu devirde cinsel ilişki yaşamanın bedeli normal şartlar altında 30 tl.. yani bu adamın ömrü boyunca hiç mi parası da olmamış ?

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır fırsatıda insan kendi yaratır girişimide . Kişinin tercihi budur. Tercih ettiği hayatı yaşar.

0|0
    0|0
  • haklısın sonuna kadar

0|0
    0|0
  • haklısın bak benm sevgilim 24 bn 19 yasındayım aramzda yas var yani ! ama erkek arkadasımla 2 senedir berberm ben ..sornmzda yok allaha sükür.oda benle çkmadan önce hiç deneyimi yoktu eğer ben çkmasaydımda evlenene kdr olacagını sanmam..gayet doğru düşünüyorsun ondan !

0|0
    0|0
  • aman çok onemli ya benim için kendini bana saklaması, ben karsıyım boyle seylere , benden sonrası beni ilgilendirr, daha onceki hayatını yargılamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...