CİNSEL HASTALIK KABUSU ?

duyduğuma göre bu hastalıklardan bazıları öpüşmeyle bile geçebiliyormuş. bazı insanlar evlendikleri adamlardan mikrop alıp kanser bile olabiliyorlar. daha hiç ilişkiye girmedim ve bu durum beni endişelendiriyor. sandığım kadar yaygınmı cinsel hastalıklar? nasıl korunulur? hiç böyle birşey tecrübe ettiniz mi ve ya tecrübe eden birini tanıdınız mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar yuaygın değil ama her bulduğu kadınla yatan bir adamda ölümcül olmasa dahi illaki hastalık olur bu tür shastaalıklardan prezervatif kullanarak korunabilrsin fakat oda tam koruma sağlamaz düzgün birini bul ve emin ol bu hastalıkların ağır olanları çok kesin öümcül olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Venerefobi olarak adlandırılır bu... Cinsel hastalıklaredan korkma. Ama dikkatli olundugu surece korkacak birsey yok. Opusmeyle bulasan cinsel hastalık da ben duymadım. Eger agzında acık bir yara veya iltihapla seyreden derin bir diş çürüğü yok ise aldıgın butun enfeksiyonları (ki buna HİV virusu de dahil) mide asitinde eritildiginden dolayı bulasma riski sıfır...

0|0
    0|0
  • Sana bilgi verebilirim sitede olduğum bir zaman bana hatırlat. Ne tür önlemler alman gerekir.

0|0
    0|0
  • Condom sart.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağlık Kontrolü yaptır eşine

0|0
    0|0
Yükleniyor...