Adetimin son gununde seks yaptim. Sabah idrara ciktiktan sonra vajinamda yanma hissi olustu?

Bir sure sonra gecti ama her idrara cikisimdan sonra basliyor. Korkuyorum doktora gitsem mi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Adet döneminde enfeksiyona açıktır vajinal bölge. Bu dönemde ilişki yaşama bence. yanma geçtiyse doktora gitmene gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktor sart

0|0
    0|0
  • Adet döneminde vajina içersindeki kilcal damarlar belirginleşir. bir dönemli cinsel ilişkiye girilmemelidir. son gün dahi olsa. büyük ihtimal tahriş oldu. doktora git bence.

0|0
    0|0
  • gitmende yarar var enfeksiyon kapmıs olabilir

0|0
    0|0
  • Git bence dikkate almazsan adet kanserinden olebilirsin

0|0
    0|0
    • Adet kanseri?

• Duymadinmi hic adet doneminde iliskiye girilmesinin sebep oldugu kanser turu

Kızlar Ne Diyor 2

• Soruna bir ekz daha cevap vermiştim idrar yolu enfeksiyonu olmuşsun büyük ihtimalle öyle geldi bana. Lütfen yanlış anlama beni şu anda sevgilinlen sen kaç yaşındasınız ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aralarındaki yaş farkını ve aslen nereli olduklarını çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • Ben İzmir 19, o 25 karabuk

• Kaç kareşsiniz lütfen yanlış anlama beni ben insanların tek çocuk mu abisimi var ablasımı var
      yoksa kardeşimi var diye merak ediyorum niye ediyorum çünkü tek çocuk sayısı olan kişiler az mı diye merak ediyorum. Kaç kardeşsiniz diye sordum ya sevgilini ve seni kasdettim.

• Adetten değil fazla kullanımdan canım :-D

0|1
    0|0
    • Bravo ne yaratici tespit!

• He yok bende bu donem harici olmadi oyle bisey

• Bende değişik pozisyonlarda oluyo

Yükleniyor...