Seks yapmaktan nefret ediyorum?

Penisim 16 cm ve kalınlığıda iyi. fakat seks esnasında aklıma hep o filmlerdeki 20 cm üzeri penisler aklıma geliyor kadınlar onları aldığı halde çıt çıkmıyor benimki ufacık karşımdaki hissetmiyor bile diyerek kendimide üzüyorum ve hiçbirşey anlamıyorum seksten ben bu sorunumu nasıl çözebilirim ve aynısı sizede oluyor mu?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Haklisn ama fza takma ya

0|0
    0|0
    • kötü mü sence

• Malmisn sapik

• yok söylüyorum sadece yanlis anlama. güven ortamı olustuktan sonra neden olmasin ki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Bak güzel dostum. p*rno film izleme. Ben izlemiyorum. p*rno filmler erkekleri kompleske düşürür ve gay olmaya zorlar bilinç altında

0|0
    0|0
    • bıraktım aylar oldu ama aklıma geliyor

• İşlev önemli kardeş...

0|1
    0|0
  • Önemli olan boyu değil işlevi :)

0|1
    0|0
  • İyi la bizim 13 Cm biz napalım ama kullanmayı biliyoruz

0|0
    0|0
    • bende biliyorum hocam özellikle önsevişmede inim inim inliyorlar içime gir diye hatta inliyorlar hard yapıyoruz ama endişe işte.

• Boşver takma rahat ol biz napalım biz kompleks yapmıyorsak sende yapma partner le arada duygusal bağ varsa sorun olmaz

• var tabikide. onu cok seviyorum

• Sen p*rno yıldızlarına ne bakıyorsun. Onlar gerdeğe girmiyorlar ya, daha önce kaç tane yediler :)
    Penisin büyük olanı zevk verir ama acıda verir. O yüzden ideal olması lazım sadece zevk alsın.

0|1
    0|0
  • 15 ve üstü mega penise giriyordu hani, kadınların zevk almadığından emin misin

0|0
    0|0
    • hiç kimseden şikayet duymadım. inlemeler bile oluyor fakat içimde hep ya tatmin edemiyosam hissi oluyor

• çevre azmış senin ama

• normali 12 ymiş bakıcaz artık

Yükleniyor...