Gerdek gecesi nasıl davranmak ve ne yapmak gerekir?

Karşıdakini yatıştırmak gerekli tamam ama, kızlık zarından sonra devam mı etmeli yoksa başka günemi bırakmalı? neler yapmalı başka ayrıntılı olarak anlatabilecek biri varmı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ılk gece kanamadan sonra bırakaaksın sonra devam eder acısını alırsın ha bırde kızın ustune atlama sakın ol sabırlı ol hafıf dokunuslar yap yeterınce sevıs kuru olmasın vajına canı zaten yanıcak kuru olursa daha cok yanar yapamaz bırakır sen nazık ol sabırlı ol

0|0
    0|0
    • benim acelem yok, sonuçta sevdiğim kişi olucak, beklerim onu, o daha önemli

• :D hadı bakalım:D

• :)

Kızlar Ne Diyor 2

• durulmalı çunku sen gel git yaptkca kan akmaya devam edr

0|0
    0|0
  • ilk gece kanamadan sonra bırakacaksın sonra devam eder acısını alırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Başka güne bırakmana filan gerek yok. Kanama bir kaç damladan ibaret olan sızıntı şeklindedir. Dikkat etmesi gereken tek şey 2-3 gün kadar deniz havuz vs uzak durmak gerekir. Acı anlık bir şey olup bir kaç saniye sonra kaybolacaktır.

0|0
    0|0
  • Kanama olursa ilkinden sonra devam etme.Acı ve sorun yoksa devam edebilirsin .

0|0
    0|0
  • dostum ilk gecede sadece kızlıgını bozman yeterli ondan sonra 3 gün ara ver devam et hergün yapayım dersen canı çok acıyacaktır tabi bu benim gürüşüm saygılar

1|0
    0|0
    • 3 gün sonra canı acıması geçermi? birde o istekli olurmu peki?

• Gerdek Gecesimi kaldı yaw

0|0
    4|0
Yükleniyor...