Aferin bana yine başıma büyük bela soktum?

Korunmasız cinsel ilişkiye girdim ve tam yumurtlama zamanimmis ve bu zamanlar gebelik riski yüksek oluyormus adet günüm geldi ama olmadım sürekli akıntı geliyor ama. Test yaptırmaya cesaretim bile yol çünkü sonuç pozitif çıkarsa ne yapacağımı cidden bilmiyorum bebeği doguramam beni oldururler. Lütfen ne yapacağımı nasıl olacağını eğer kurtaj olmam gerekirse ne kadar gerektiğini bana yardımcı olur musunuz. Kizacaksiniz ağır sözler soyleyeceksiniz ama lütfen yardımcı olacaklar yazsın çünkü ben her gün kendime kızıyor ve fazlaca sözler sarf ediyorum.

Güncellemeler:
3 hafta önce ilişkiye girmiştim. Ben bunu savunmuyorum . Ama hata yaptım bunu nasıl telafi edeceğimi düşünüyorum ve sizden yardım istedim

0|1
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiden 1 hafta geçmiş ise kan testi yaptır öncelikle. Sonuca göre karar verirsin. Yaşın 18 ve 18 den büyükse özel hastanelerde ve devlet Hastanelerinde yaptırabilirsin. yasal olarak hamileliğin 10. Haftasına kadar kürtaj yaptırabilirsiniz.
    Kadın Doğum Uzmanıyim

0|1
    0|0
    • 3 hafta geçti devlet hastanelerde bunu yapiyorlarmi

• Renksiz beyaza dönük

• Şeffaf akintilar hamilelikte de görülen akıntılardir. Kesin sonuç için vakit geçirmeden bir kan testi yaptırınız.

Erkekler Ne Diyor 25

• Öncelikle test yaptırmalısın çünkü bebek belli bir zaman sonra alınmıyor ne kadar gecikirsen o kadar kötü.

Kürtajı ise her doktor yapmıyor yapanlar ise 1000 lira civarı para talep ediyor.

1|0
    0|0
  • Adetin gecikti mi şu an?

0|0
    0|0
  • dönüşü olmayan bir hata yapmışsın bunun telafisi ise seni bu duruma düşürenle tabi şartlar elverirse evlenmektir yok elvermezse öldürecekte olsalar kesecekte olsalar konuyu kürtajdan önce ailenle paylaşmalısın bana göre direk kürtaj düşünürsen o yaptıgın hatanın üstüne başka bir hata eklemiş olursun kısacası niyetin hatayı telafi etmekse sonuca bakmaksızın ya ailenle konuş ya da git evlen bunların dışında hata telafisi olmaz..

1|1
    0|0
  • her iliskide spermler yumurta ile birlesmiyor tutmuyor. yani belli bir donem var oncelikle doktora git korkunun sana bir yarari olmaz hadi diyelim hamilesiniz bundan daha guzel bisey olamaz ne guzel cocugun olucak. bu hayatta bir tek olume care yok ok. kendini karamsara vurma.

0|0
    0|0
  • onu o haltı yerken ağzını beş karış açarken düşünecektin kaldın ise kalmışsındır kalmamış isen zaten kalmamışsındır

0|1
    0|0
  • Korunmak şart.

0|0
    0|0
  • Yapmissin bir hata dua et de olmasin kurtaj 2000 tl felan sanirim gozden cikar yani biraz akilli olsaniz da sinradan pisma olcak bisi yapmasaniz olmaz dimi

0|0
    0|0
  • Olan olmuş. Öncelikle test yapman gerekir. Eğer pozitif çıkarsa 800-1000 tl yı gözünden çıkarman lazım. Bebeğin büyüklüğüne göre bu mevlalar değişiyor. Kürtajı her doktor yapmıyor. İstanbul'da isen alternatifler oldukça fazla...

0|0
    0|0
  • Aferin.

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra aldirisan ogrenirlirse kisinin yasama hakkini aldin icin hapise gidersin dusuk yap ben cok konustum susayim

0|0
    0|0
  • Evet bu sefer ciddi basin dertte gizli uyecan

0|0
    0|0
  • Millet hamile kalmak için aylarca uğraşıyor. Korkunun ecele faydası yok aam sakin ol ve test yap. %99 zaten negatif çıkacak

0|0
    0|0
  • 5 bine yakın biliyorum

0|0
    0|0
  • Bence de öldürsünler seni

0|1
    1|1
  • Okey sart

0|1
    1|0
  • İntihar et.

0|1
    1|2
  • Jinekologoa git kurtaj yap en basiti

0|0
    0|0
  • Yaş kac

0|0
    0|0
  • seni öldürmesinler diye çouğunu öldür

0|0
    0|0
  • Kardeşim hemşire bir danışayım ona

0|0
    0|0
  • Dun mu girdin ilişkiye

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun. 400 600 tl arasi degisiyor diye duymustum

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal ile hamilesin. Kürtaj için 5 bini gözden çıkarman gerekiyor.. Ve haftalarinda önemi var.18 yas alti isen ebeveyn ile bu işlemi yaptirabilirsin. Ve devlet hastanelerinde kürtaj artik yasak diye biliyorum ben. Özelde de çok masraf olacak geçmiş olsun. Zevki tadiyosan acisinada katlanacaksin

0|0
    0|0
  • ertesi hün hapı al eğer dün yaptıysan. değilse ve kaldıysan kürtajdan başka çözüm yok zati. korun ama sadece hamilelik için değil sağlık için

0|0
    0|0
  • yazık haline acıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Iki dakikalik zevk icin yaptığınız seylere bak ya kürtaj cok basit bisey demi seni oldurmesinler sen çocuğu oldur onun ne sucu var? Madem bir halt ediyon korun bari...

2|0
    0|0
  • Çok zevk aldin mi iffetsiz kadin?
    Ne halt yedigin beni ilgilendirmez ama senin kürtaj düşüncen bile evlat katili olman demek. Yapan düşünsün onun derdini

0|1
    0|0
  • Ilk bir ay ilaçlarla düşük Yapılıyor diye duymuştum allah yardımcın olsun olan olmus hakaret ve küfür etmenin bir anlamı yok lütfen saygı gösterin kız yardım istiyor nasihat değil

0|1
    0|0
  • Kaldıramıyacagınız işleri nie yapıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Önce bir sakin ol ve test yap sonra eziyet ediceksen kendine et

0|0
    0|0
  • Tatlım yapmışsın bir hata. Hemen test yaptırmalısın çünkü kürtajı ne kadar erken olsan o kadar iyi. Bebek belli bir olgunluğa gelince yapmıyolar çünkü. Hemen bugün hatta şimdi test yaptır burada vakit kaybetme. Olumlu çıkarsa aldırırsın ne kadar ediyor bilemiyorum int. araştırabilirsin. Umarım olumsuzdur

1|0
    0|0
Yükleniyor...