Sevgilimle mesajlasirken?

Sevgilim telefonla mesajlasirken bana cüküm acıyor dedi bende şaşırarak tepkimi belli ettim normalde bu tarz muhabbetler yapmayiz oda beni hakli buldu doğal olarak sevgiliyiz diye onun cukunun acidigini bilmek zorunda degilim. Elimden de yapabilecek bisey gelmez. Her neyse ben ilk mesajda tersledikten sonra tekrar mesaj attı aşkım senin o kızdığn muhabbet gerçek kasiklarim çok agriyor dedi kasik fıtığı var bende dedi. Boyle biseyi ilk defa duydum sizce ilgi mi çekmek istiyor yoksa amacı mi farklı? Çok mu abarttim yoksa? Yorum yaparsanız sevinirim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ayip etmis cukum agriyo denir mi ya. Penisim agriyo deseydi daha kibar seyolurdu ahssa :D saka saka fazla tepki vermissin noolcak adam esmiş söylemiş art niyet arama :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Acıma duygularınızdan yararlanarak konuyu istediği platforma çekmeye çalışmış ama becerememiş ya da siz yememişsiniz. Herhalde öpeyim de geçsin demenizi bekliyordu. Toparlamaya çalışırken de çuvallamış. Kasık fıtığı ile çükünün alakası yok.

0|1
    0|0
  • Fitik olmasin o

0|0
    0|0
  • Sünnetsiz mi de acıyor

0|0
    0|0
  • amacı farklı

0|0
    0|0
  • kusura bakmada neden kırıcı oluyosun? terslemek yerine tatlı tatlı konusup yine hoşlanmadıgını belirtebilirsin

1|0
    0|0
  • Yok daha memeler :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir benim teyzemin oglunda da bir rahatsizlik var kendisi evli doktora gitti hergun kendini bosalticaksin demis yani bunda tepkini koyucak bisey yok siz sevgili olduguniz icin sanada soyleme geregi duymus. Hastalikta saglikta seninleyim diye bisey var ya sen ona ters tepkisin yavrum.

1|2
    0|0
Yükleniyor...