Nasıl söyleyeceğim, ne diyeceğim bilemiyorum...

arkadaşlar sevdiğim adam benimle evlenmek istiyor.. ve sevgisinden çok çok çok eminim. çocuk ismi filan bakıyor, para biriktiriyor evlilik için... ama ben bakire değilim.. nasıl söylerim bunu ona? ya da nasıl belli ederim?

kendisinin daha önceki sevgilisiyle aynı evde yaşadığını biliyorum. yani herşeyi görmüş yaşamış biri. normalde bana bi şey demeye hakkı olmadığını düşünürdüm. ama çok seviyorum. ya ters bi tepki verirse? ya bakış açısı değişirse? ya vazgeçerse benden?

ne demeliyim? nasıl yapmalıyım?

Güncellemeler:
arkadaşlar yani sormak istediğim şu... sonucu bilemem ama ben nasıl ya da ne zaman söylemeliyim bunu ona. direkt durduk yere ben bakire değilim mi dicem?..
ya da acaba hiç bi şey demeden ilişkiye girmeyi mi beklesem ki? hani bi şey derse o zaman der. gidecekse o zaman gider... bi şey derse de "madem senin için önemliydi neden birlikte oldun?" ya da "sen de yaşadın bunu başkasıyla... bende olunca sorun mu oldu?" mu desem?
hikaye yaz diyen arkadaşlar, yalan söylemek istemiyorum...

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Durumuna ne denir bilmem ama eğer çok seviyorsan dürüst ol derim kaybetme ihtimalin var, eğer senin durumunu kendi yaparken anlarsa ki anlar zaten aptal durumunu konmuş hisseder kendisini ve bunun sonucunda seni baba evine geri yollayabilir buda bi felaket olur senen için diğer seçenekte kendin söylersin dürüstlükle derdini anlatırsın eğer seni bahsettiğin kadar çok seviyorsa kabul eder sanırım bazı erkekler 1 damla kandan zevk almıyorlar sen dürüst ol sadece bunu bilir bunu söylerim...

1|0
    0|0
    • öyle yapmayı düşünüyorum. teşekkürler :) +1

Erkekler Ne Diyor 20

• ha si... sen evliliği düşün a.k bana bişey demeye hakkı yok de hemde bugüne kadar sakla yediğin her haltı... Allah düşmanımın basına vermesin..

0|3
    3|0
    • ben kimseyle bi şey yapmadım arkadaşım ne haltı ya. ne bktan adamlarsınız herşeyi işinize gelene göre anlıyosunuz.

• hıı hı haklısın. hadi başka uğraşlar bul kendine. bol laflarını saçmalamalarını dinleyecek insan çok emin ol.

• g.giren şemsiye açılmazmış h.olsun.. sağa sola saldırıcağına bi hikaye düşün mk..herifede geçmiş olsun bi an önce öğrenmesi dileğiyle..

• Sizin durum ciddiye binmiş. Dolayısıyla usulünce ( yani bir ara sakin bir ortamda, " Sana bizi ilgilendirecek ciddi bir durumu açıklamam gerekiyor " diyerekten) konuyu ona açmalısın. Son anda özellikle onun farketmesi sonucu ortaya çıkarsa inanılmaz bir güvensizliğe sebep olursun.

1|0
    0|0
    • haklısın öyle yapmayı düşünüyorum zaten.. teşekkürler önyargıda bulunmadığın için. +

• düşünmeden yaptığınız her şeyin sonucu kaybetmek..

0|4
    2|1
  • yapış yakasına seviyor mu sev miyor mu konuştur

0|0
    0|0
  • Bence kandırmaya kalkma adam zaten anlar.

0|0
    1|0
    • kandırmak gibi bi niyetim çok zaten.

• Karşı taraf için gerçekten zor bir durum. Yalnız şunu da unutma; sevgilisiyle aynı evde yaşamış diye illa cinsel anlamda bir şeylerde yaşamış değildir. Eğer o da bakir değilse bu durumu sende ilişkiye girmişsin benim girmem neden sorun oluyor diye konuşabilirsin. Eğer sen farklısın, o zaman vermişsin evlendikten sonra başkasına da verirsin gibi konuşursa sende başkasıyla yatabilirsin filan denilebilir.

Aşağıda bir arkadaşa cevap vermisşin bakireyim ama kızlık zarım yok demişsin. Sanırım esnek bir yapın var. Jinekolog musunda zarının esnek olduğunu öğrendin ? Başkasıyla iişkiye girdin kanama olmadı ve sende esnek oduğunu öğrendin ama bu sefer ileride sıkıntı olur diye düşünüyorsun sanırım.

0|0
    0|1
    • hayır.. ne ucuz ön yargıları var insanların.. verdiğin tavsiye için teşekkür ederim.

• Aynı şeyi o da yapmışsa, illa da bakire olsun demeye hakkı yok fakat derse ilerde ciddi sorunlar yaşanabilir. Bu durumu muhakkak konuşmalısın.

1|0
    0|1
    • ben de bunu düşündüğüm için stres yapıyorum zaten.

• +1

• Bu durum problem olacaksa şimdi ayrılmanız daha sonra ayrılmanızdan daha iyidir.

• söyleme... belki anlamaz..anlarsada..o söylediklerini cevap olarak verirsin...

0|0
    0|1
  • benim iç lastiğim yok.

dublex im de:D

0|2
    1|0
  • hiç bir zaman söyleme yani böyle bi konuyu açma.. O da sana sormayacak muhtemelen.

AAa sen bakire değilmişsin derse "Nasıl yani sen bakir misin yani bunu diyorsun şimdi" dersin...

0|0
    0|0
    • dalga geçer gibi olmaz mı?

• Kendi bakir olmayan biri bunun derdine düşerse asıl sen kendin için endişenmeye başla... Yani karşındaki aklı başında bir insan ise buna takılmaz.

ama olur ya sana bakire olmadığın için söylediği her şey kendisini daha fazla anlatıyor olacaktır.

• haklısın..

• direk öyle deme ama ona bir hikaye yaz mesela ;)

1|0
    1|1
    • yalan söylemek istemiyorum.

• artıladım. güzel seçenek. teşekkürler.

• rica ederim.

• hic kivirma direk acikla oldu oldu olmadi sepeti koluna herkes kendi yoluna.

0|0
    0|0
    • kıvırmam da yani nasıl söylicem..? durup dururken direkt ben bakıre değilim mi dicem?

• ozaman isin zor tibba basvur ama buda care deyil örenirse daha kötü olur.

bir sekilde sonuc ne olursa olsun acikla bence.

• yalan söylemek istemiyorum. iş işten geçmeden açıklicam. bu yüzden açıldı zaten bu başlık.

• hiçbir şey söyleme. diktir.

1|0
    0|1
  • sevgilin nası bit tip blmyrum tutucumu rahatmı onuda bldirseydn.

0|0
    0|0
    • rahat biri. ama kıskanç.. çok sahipleniyo çok koruyo.

• hayır.. :/ kendim söylemeliyim. tepkisini görmeliyim. ama onu üzmeden nası yapabilirim diye düşünüyorum.

• o zmana al karşına guzel guzel konus. bol şans

• sen ona açık ol önce bir ilişki yaşadığını anlat

0|0
    0|0
  • kızlık zarı dikiliyor ama ne kadar inandırıcı olur bilemem orasını

0|0
    0|1
    • yalan söylemek istemiyorum..

• o haltı yemeden önce düşünecektin, hadi bakireyim diye kandırdın adamı yarın seninle birlikte olan adam gelip ben senin hatunla işi pişirdim sana yaramaz derse cevabın ne olacak?

0|0
    1|0
    • gerizekalı mısın? yalan söylemek istemiyorum dedim. hem biriyle bi şey yapmadım. herkes sizin gibi değil. kişi kendinden bilirmiş işi. defol burdan.

• sende kendi yaşına bak yavru diye sana denir tatlım

• haha :D

• Aşağıda bir arkadaş daha sormuş gerçi ama, cevap vermemişsin.. Sen erkek arkadaşına bakireyim dedin mi önceden?

0|0
    0|0
    • kimseye bi şey vermedim ben ya ne biçim laflar ediyosunuz. bakireyim demedim. o da hiç sormadı. ve yalan söylemek istemiyorum.

• tamam canım sinirlenme.. istersen 1000 kişiye ver istersen verme ben onunla ilgilenmiyorum ki.. sadece sıkıntıya çözüm üretme derdindeydim ama onuda sana bırakmanın en doğrusu olduğuna karar verdim az önce.. allah kolaylık versin..

• ya kusra bakma çok gerildim bu konu yüzünden.. :/

• Sal gitsin yav :)

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden basbas bağırıyoruz biranlık hevesin kurbanı olmayın diye. sevgilinizle ilişkiye girip sonra böyle kara kara düşünürsünüz. kabul etmezse etmesin diyen kızlar olacaktır ama onların başına gelse birini deli gibi sevse keşke temiz olsaydım derler. zor durum şahsen kabul etmezdim heralde büyük konuşmayayım yine de. erkek yapıyor kız da yapar kafasını hiç anlamıyorum erkekle kız eşit değildir bunu anlayın artık eşit değiliz değiliz bizim korumakta olduğumuz bir zarımız yk he günah hepimize ama kadının ahlakı ile erkeğin ahlakı biraz darklıdır. iyi zaman erkek yüz kızla yatıyor kadınlar da yüz tane erkekle yatsın eşit oldular değil mi ? ne derseniz deyin kadınla erkek bir değil çünkü erkekte sahilenme koruma duygusu daha fazladır sevdiği kıza başkasının dokunmasını kaldıramaz ama kadınlar genelde kaldırabiliyor. ne yapalım bizim yapımız böyle. size saçma gelse de..

söyleyip söylememe konusuna gelince onu kandırabilir ve elde edebilirsin ama bunun çk yanlış olduğunu biliyorsun he söylersen belki kabul eder anlatış biçimini güzel yaparsan. eğer kabul etmez seni o halde kabul eden olur ama bu kez seni öyle kabul edeni sen sorgulayacaksın salık biri kadının hiç namusuna bakmıyor diye. veya sevdiğin kişi kabul etse evlenseniz ilerde yine sorun çıkma payı yüksek onun gözünde -1 geride olacaksın bir düşüş olcaktır. valla işin zor açıkcası bu da diğer kızlara ders olsun ben de sevişirim erkekler sevişiyorsa diyenlere. ilerde böyle sevip kara kara düşünme payınız yüksek.

2|4
    4|4
    • bi sn bi sn. benim başkasıyla olduğumu nerden biliyosun? temiz derken neye göre temiz kime göre temiz? eşitlikse eşitiz her zaman. ama bakış açısı için düşünüyorum ben. soruya alakasız alakasız cevaplar yazmayla iyi bi şey mi yaptın şimdi? nasihat edince alim mi oldun sanıyosun? düşünen insan zaten kendisi ders çıkarır. kimsenin böyle demesine ihtiyacımız yok. bi daha cevap verme lütfen...

• Ben sadece kızların her haltı yiyelim bizi böyle kabul etsinler lafına kızıyorum. burda fazla geniş insanlar olabilir ama dışarıda hayat böyle değil iş ciddiyete bindiğinde evlenecek erkek için işler değişir. aşk ne demek ya ? insan sevdiğini aşık olduğunu kıskanmaz mı? ona başkasının dokunmuş olması koymaz mı ? ne deniş insanlar var daha önce kaç kişiyle yatarsa yatsın öncede kaldı diyorlar hey allahım p**evenk midir nedir bunlar anlamadım. insan şerefi namusu için yaşar vesselam.

• sana burda yüklenmek değil niyetim niyetim ahlaklı bir toplum olmak. azcık düşünün her kız sevgilisine güvenip ilişkiye girse ve zaten genelde çoğu aşk ayrılıkla bitiyor ee tüm kızlar bozulmuş olcak. bir söz vardı afedersin bir kızı 10 kişi skr 11. garibana kalır diye eğer o gariban ben olcaksam skrm böyle adaleti.

Kızlar Ne Diyor 8

• regl olduğunun ilk günü sevgilinle cinsel ilişkiye gir. İlişki sonrası yatağbulaşan kanları bekaret kanı sanır. Böylece birşey açıklamaktan da kurtulursun. (bunu yapan bir çok kız arkadaşım oldu. Ve işe yaradı)

2|1
    0|2
    • aldatma olmazmı veya kadırma

• kısmen katılıyorum size kendisi herşeyi yapıp temiz beklemek hata ola bilir birde iğne batırım teninen çünki fazla kanamıyor öyle kandıranlarda duydum

• ona yalan söylemek istemiyorum ama :/ yine de teşekkürler..

• Başından söylemen gerek. Gidecekse o zaman gitsin diyorsun o birşey kaybetmez ki sen kaybedersin adın dula çıkar. Yaptığı düğün vs masrafı da yanına kar kalacağından kötü olur bekaret boşanmak için geçerli bir sebeptir ülkemizde senden tazminat bile alabilir beni kandırdı bakireyim diye diyip. Sen bakireyim demiş olmasan da demediğini isbat edemezsin. Seninle bir şey konuşmam gerek diyip anlatmalısın bunun adına direkt mi söyliyimcilik dersen evet direkt söylemelisin.

1|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum o yüzden stres yaptım zaten. aslında vazgeçeceğine inanmıyorum. ama kıskanç bi insan... üzülmesin istiyorum. :/ her şeyi anlatıcam önce sessiz sakin konuşabileceğim bi ortam bekliyorum.. teşekkürler. :)

• Eğer vazgeçerse bırakırsın, öyle bi adamla ömür geçmez zaten. Oh kendi daldan dala konsun sonra bakire istesin. Ne güzel hayat bu ya.

3|0
    0|3
    • peki ben nasıl söylesem ki bunu ona?

• Saçmalama ya, o adamda yaşamış bişeyler nasılsa. Seni yargılamaya hakkı yok.

• haklısın.. ben de millete böyle diyodum. ama başıma geldi şimdi. gerçekten çok kararsızım.

• "kendim yapmış olma ihtimalim yok tabi. ya da başka türlü olma ihtimali :) ben bakireyim arkadaşım. ama kızlık zarım yok. anladın mı? eriyo mu aklın :D ? seninle eşit değilim evet ama eşitiz ünlem. ;)" biriyle ilişkiye girmeden mi bozuldu anlamadım .?

0|0
    0|1
    • onu bunu anlamaya çalışacağına keşke soruya cevap vermeye çalışsaydın. bu sitenin amacı milleti eleştirmek değil.

• arkadaşım benı bı eklesene

0|0
    0|1
  • ne oldu söyleyebildin mi

0|0
    0|0
  • dürüst oll açıkla

0|0
    0|0
  • kandırmace değil bu senin yaptığın şimdiye kadar sana sordumu bakiremisin diye sormadı sende cevap vermedin yani ondan bişey saklamadın sen. sadece sormadı söylemedin. ilişkiye girdiğiniz zaman ne iş? derse bişey yok. e sen bana sordunmuki bakiremisin diye yani sen sordun ben sana bakireyim dedim de kandırdımmı dersin. biz kadınız her şekilde üste çıkarız. sen rahat ol bence.

3|0
    0|2
    • orası öyle tabi :) ama üzülmesini istemiyorum. tek derdim o artık

• ne alaka ruhu da bedeni de o* olan kimse yok burda kız biriyle beraber oldu diye or. mu oldu şimdi ne saçmaladın sen oddsp. ?

• cevaplayan, sana diyo onu. son dediklerinde üste çıkarız filan demiştin ya.. :/

Yükleniyor...