Kız olmaktan nefret edesim geldi böö?

Kızlar yardım edermisiniz Ben 4 yildAn fazladir Acer oluyorum * a ilk defa agrisinI cekiyorim poh vardı betona oturdum kafayı yiyecek agridan oluyorum yardım edin ne olur

Güncellemeler:
Adet olucakti karın agrisindan ne yazdigimin farkkndamiyim gözlerim yaşardı ekrani göremiyorum

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Karnına sıcak su koyma bağırsaklar için tehlikeli ayaklarını sıcak tut ve yukarı kaldır varsa bitki çayı cok iyi gelir rahatlatır. yapabiliyosan sıcak bir duş alıp dinlen tabi ayağa kalkcak halin varsa? geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Yataktayim agliyom anneme bagriyayim utansın bari ben uyuyamiyorum oda uyumasin ada çayı ihlamur falan yapsın duş imkansız düşüp bayılırım hemen çektim karnındaki suyu onuda ayaklarımın oraya attım atarken öldüm :( tesekkurler

• Senin durum baya kötü canım ya anneni hemen kaldır böyle olmaz sakın bidaha karnına su koyma dr uyarı yapmaktan bıktı:)) aynen bir bitki çayı iç rahatla belki uyursun. ada çayı iyi gelir hem rahatlatır iyigeceler.

• Çok sağol annemi uyandirdim korktu kadın bir anda bağırınca kiyamam koşa koşa gitti mutfağa :)

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlamadım 4 yıldan fazladır derken günlük mü yani?

0|0
    0|0
    • Nasıl günlük la anlamadım yaklaşık 4 yıldır her ay adet oluyorum ama hiç ne geldiğini hissettim nede agrisini dün gece ilk defa ağrıdı

• bir muayene olmanda fayda var ama bir sağlık sorunun çıkmazsa böyle devaam ederse iyiye işaret şu açıdan. bu gibi durumlarda olan hanımların çocuğu çabuk olur :D

• Ayaklarını sıcak tut

0|0
    0|0
  • Yemin ederim ne demek istediğini anlamadım

0|4
    0|0
Yükleniyor...