İlişki sırasında duvarları izliyorum :(

mrhb ben 2 aylık evliyim öncesindede nişanlımla 1.5 senedir cinsel hayatımız vardı. Ben ilişki sırasında hiçbisey hiisetmiyorum öylece duvarları izliyorum. orgazm ne hiç bilmiyorum. önceleri zamanla olur sandım ama olmuyor. psikolojik mi fizyoloik bi sorun mu bende ki? lütfen yardım edin. cinsellik benim için sıkıcı, yorucu bişey haline geldi. eşimde bu duruma çok üzülüyor. Dr a böyle bişey danışabilir miyim?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunun büyük ihtimalle psikolojik gibi.Orgazm olamama diye bir durum var zaten tıpta.Sorununu cinsel terapi uzmanı ile paylaşırsan onlar sana destek olur.Nerde yaşadığını söylersen uzman bulmanda yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • kıbıs-lefkoşada yaşıyorum.

• Cinsel terapistler vardır orda mutlaka.Orgazm olamama sorununu onlar çözer.Türkiyede olsan yardımcı olrudumda.Mutlaka nette bulursun ararsan orda da.

Erkekler Ne Diyor 21

• 0|0
    0|0
  • Muhtemelen esin tam anlamiyla.seni uyarmadan iliskiye giriyor. On sevismeyi biraz daha uzun tutun. Farkli pozisyonlar deneyin.

2|1
    1|0
    • ne kadar ön sevişme yapmasada zevk alır hacı baksana duvarları izliyorum diyor resmen

• Sorununun adı vajinusmus ve tedavisi var... Doktora gitmeniz şart...

0|0
    1|2
    • vajınusmus hiç ilişkiye girememek değil mi?

• Vajinusmus değil bu kesinlikle.

• bize değil soran arkadaşa söylemen gerekiyor:)) bizim öyle bi şikayetimiz yokk..

• senin caren burda deyil bilende konusuyor bilmeyende esinle doktora git en saglikli cevabi o verir sana.

0|0
    0|0
  • Danis tabiki durdugun kabahat

0|0
    0|0
  • senin adına üzüldüm gerçekten.. daha kendini tanıyamamışta olabilir ama en kesin çözümü doktorla piskologla çözülür.

0|0
    0|0
  • Duvarları izlediğin için zevk alamıyorsun. Dikkatini dağıtman değil toplaman lazım.

0|0
    0|0
  • Belki de bir aseksüel'sindir

0|0
    0|0
  • senınkı becerıksız heralde :d

1|1
    0|2
  • En kısa zamanda bir doktora görünüp bu konuda uzman kişilerden yardım alman gerekir..

0|0
    0|0
  • 0|1
    3|0
  • danışabilirsin elbette, bence danışın henüz yolun başındayken

0|1
    0|0
  • durumunuz tamamen psikolojik sanırım ama eşinizde ilişkiyi renklendirebilir aslında...

0|1
    0|0
  • Eşin Seni Mutlu Edemiyor ise Orgazm Olman Zor Sonuçta Duvarlara Bakıyosun.

0|0
    0|0
  • Danışabilirsiniz tabi.

0|0
    0|0
  • Doktora gitmende fayda var.Psikiyaristlere gidin.

0|0
    0|0
  • Esinin penis boyuyla ilgili bir sorunmu bu zevk meselesi. ?

0|0
    1|1
  • ben olsam sana ıkı ay bıle katlanmaz anında bosanma davası acardım. allah dusman başına vermesın senın gıbı karıyı

0|0
    3|1
    • yuh nasıl insansın lan sen , kadıncağız yardım amaçlı bişe danışmış senin yazdığın laflara bak .. allah beter etsin seni emi...

• ben sorunumu kimseyle paylaşamıyorum. buraya belki aynı şey başına gelmiş birinden tavsiye alırım umuduyla yazdım. eşimle birbirimizi seviyoruz. ayrıca sevişmek için evlenmedik ki bunun için boşanalım..

• yavşaklar götürsün seni ... allah beter etsin inşallah seni ne diyelim ...

• Kesinlikle eşinle birlikte doktora gitmelisiniz.

0|0
    0|0
  • Elbette, alanında uzman bir doktordan yardım almanız bu durumu atlatmanız için kafi gelecektir.

0|0
    0|0
  • doktora git hatta gidin

0|0
    0|2
    • hem biz boşuna demiyoruz kız bakire olacak diye, herşeyi evlilikte görecek ki zevk alacak bi manası kalmamış evlenmenizin

• yok ya daha neler. Kaç kere evlenmeden önce ilşkiye girdin ve evledin cinsel hayatın bozuldu konuşuyorsun. Nikahla ereksiyon azalıyor ymurtalıklar kaçıyor kadın tahrik olmuyor mu.

Kızlar Ne Diyor 4

• Elbette doktora danışabilirsin ama ben sana 2 tane tavsiye vermek isterim.

1) İnternetten araştır bulursun. Kegel egzersizleri diye bir egzersiz var. Onu düzenli yaparsan bir kaç ay içinde ciddi bir ilerleme olduğunu göreceksin.

2) Orgazm taklidi yap. Maksat kocanı kandırmak filan değil. Aile terapistleri taklit yapa yapa bir an gelir gerçekten orgazm olursun derler. Ki doğrudur. Unutma çocukken bir çok şeyi büyükleri taklid ederek öğreniyoruz. Orgazm da taklid ede ede öğrenilebilecek bir şey.

Ümitsizliğe kapılma canım kardeşim. Dediklerimi ciddi bir şelikde yaparsan bir kaç ay içinde evlilikten zevk almaya başlarsın.

Ömür boyu mutlu bir evlilik dilerim

0|0
    0|0
  • tam da sorduğunla ilgili bugün çıkan bir haber

link

0|0
    0|0
  • evet danışabilirsin

0|0
    0|0
  • öncesinde evli hayatı yaşamışsınız siz, evliliğe gerek varmıydı anlamanız için sorununuzu?

2|2
    3|2
    • harbiden iyi yerden yakaladın. cevabı bende merak ediyorum.

Yükleniyor...