Erkekler, sünnetten korktunuz mu?

Sünnetten korktunuz mu? Kaçmayı falan düşündünüz mü? Ben olsam kesin kaçardım durulur mu yaa.. anılarınız varsa anlatsaniza.

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Korktum ama önümde aslanlar gibi kivrelerim vardi 2 dene beni tutuyorlardi

buyuk olunca =( hshshshhfjNdhxywjjx

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hıc hatırlamıyorum kanks

0|0
    0|0
  • E yani ama illa yakalayip yapiyor 50 marka kanmistim 50 de kestiktem sonra aldim ucuza gitmis bnim et ya

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum bile :)

0|0
    0|0
  • Korktum tabi kaç yaşındayım şu an hala aklımda üstü açık bir araba sünnet arabam dı tavana cıkmıştım eve yaklaşınca arabadan indiğin gibi kaçsam mı diye düşünmüştüm

0|0
    0|0
  • Doktorun saçını çekicektim kirvem yakaladı :D 5 cm kalmıştı saçı tutmayada olmadı. :D

0|0
    0|0
  • Çocuk yaslarda olduğu için korkuluyor ben şahsen kaçmayı düşünmedim ama korktum

0|0
    0|0
  • kolay değil tabi kıymetline kıyıyorlar.

0|0
    0|0
  • bibirazcık korktum :)

0|0
    0|0
  • gitti yarısı. gitme deyeydim açaydım kollarımı :)

0|0
    0|0
  • Korkacak yaşta değildim

0|0
    0|0
  • Sağlam rüşvet verdiler kaçmadım :D

0|0
    0|0
  • korkudan kaçmışım

0|0
    0|0
  • Adam ucundan diyo kökünü aldı oc :dd

0|0
    0|0
  • Sanane ya bilsen eline ne gecicek. sunnet olmamis erkek sorsa bu soruyu neyse !

0|0
    0|0
  • Hz. ibrahimin geleneginden ne korkcam hz. ibrahimin sünneti farz degill ama sünnet korkumuz yok

0|0
    0|0
  • ben sunnet olmadım

0|0
    0|0
  • genelde hep çocukları pipini keserim diye korkuttukları için sünnetin ne olduğunu da bilmediğimizden ben şahset korkudan kaçıp saklanmıştım ama bulup kesmiştiler :)) baya bağırıp ağlayıp doktorun üstüne başına işediğimi dün gibi hatırlıyorum :D

0|0
    0|0
  • 2 yaşında olmuşum :)) korku nedir bilmezki o yaşta bir bebek :)

0|0
    0|0
  • Sunnet olurken ilk okula bile gitmiyodum korkmustum ozamanlar uyusturma flnda yoktu cok acimisti gozlerimi kapatmislardi keserken hey gidi gunler

0|0
    0|0
  • Napcan la anımızı kesildi gitti deri işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...