Birincide erken ikincide hiç.

Arkadaşlar durumum şundan ibaret. Cinsel ilişkiye girmeye başladığım andan bir yada bir buçuk dakika sonra boşalıyorum bunun adı erken boşalma bunu kabul ediyorum. Ama sertlikte hiçbir kaybım olmadan devam edebiliyorum ve bu esnada nerdeyse ikinciye hiç boşalmıyorum, eğer çok fazla tahrik olmamışsa. İkincide boşalacaksamda bu en az 20 dk sonra falan oluyor. Şimdi bayan arkadaşlara soruyorum sizce partnerim karşısında ezik bir duruma düşermiyim. Yani erken boşalıyor imajıyla. Şimdide erkek arkadaşalara soruyorum terapi dışında daha önceden bu konuyla alakalı tecrübe yaşamış ve ilaçlarla gidermiş olan varmı. Örneğin vicepra diye bir ilaç çok dikkatimi çekit.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• seks sadece penis ile yapılan bir şey değildir .. beynen de bunu yaşabilirsen sorun ortadan kalkacaktır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilaca filan gerek yok. zaman içinde seks yaptıkça kendiliğinden düzelecek bir konu bu. Takma kafana sevişmeye devam et.

0|0
    0|0
  • Ilk boşalma için çok erken ama sonrasında sertlikte sorun olmaması da ilginç . Normalde erkek boşaldıktan sonra hemen çıkarmasa da vajinanın içinde dursa bile 1 dakika sonra falan yumuşamaya başlıyor .

0|1
    0|0
    • bilmem bende yumuşama olmuyo. Aynı sertlikte devam edebiliyorum.

• jinekoloğa danış

0|0
    0|0
  • Partnerim derken sanırım evlisiniz.

0|0
    0|0
    • aklınıza başka şeylerle yoğunlaştırın o an. evham ve kaygıda olumsuz etkiler.Başarısızlık düşüncesi v.s

• anladım. aslına bakarsanız bunlarıda denedim bazen ama öyle üstünkörü. cinsel dürtülerim çok üst düzeyde, şehvetli bir insanım o an için aklıma başka bişeyi getirmektede çok zorlanıyorum ama çok ciddi anlamda bunu birkere daha denerim.

Erkekler Ne Diyor 1

• ön sevişmeyi uzun tut diyolar genelde ama ilişkiye girmeden önce banyoda çaktırmadan bi masturbasyon yap öyle gir ilişkiye bende de problem oluyo ilk seferde 1 dakka içinde bosalıyorum 2. de 20 dk 30 dk oluyo alkol de alabilirsin o da baya geciktiriyo

0|0
    0|0
    • ama ilkyle ikincinin arası uzun olursa yine aynı sorunla karşılaşıyorum ben.

• sonuçta sağlık yani neden utanasın ki bence görün

• Bakalım son çarem bu.

Yükleniyor...