Kapat

İdrar testi yaptım kafam karıştı?

İdrar testi yaptım tek çizgi çıktı ama t'nin çarprazında sanki silinik bir çizgi var gibi bakar mısınız? hamile miyim?

İdrar testi yaptım kafam karıştı?

Güncellemeler:
sırf ben görmüyorum değil mi şu ikinci çizgiyi?
bu arada yataktan kalkınca başım bikaç saniyelik dönüyo ve vücut ısım sürekli değişiyo

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• İdrarda biriken hormon seviyesine göre çalışıyor bu test hamileliğin ilk günlerinde hormon az olduğu için hatalı sonuçlar verebiliyor o yüzden ya 2 hafta daha bekle riske gir ya da git kan testi yaptır

0|0
    0|0
  • yemedik halt bırakmıyorsunuz, sonrada yok hamilemiyim, yok beni bozdu diye zıtvalayıp duruyorsunuz, işimiz yokta senin hamile olup olmadığınamı bakacaz, götür baban baksın

1|0
    0|0
  • T ne oluyo ki 😆

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• emın olmak ıcınbıdaha yap

0|0
    0|0
  • Hiç bişey goremıyorum
    kız kardeşiminde oyleydi sonuç hamile çıktı

0|0
    0|0
  • bu tür testler yaniltici olabiliyor doktora gitmen lazim

0|0
    0|0
  • Kan testi yap

0|0
    0|0
  • yok ikinci cizgi yok bacim korkma

0|0
    0|0
    • Bak kapağını açıp çektim iyi görünsün diye
      http://hizliresim.com/QA1LWy

• ben soru sorduğum için çıkamıyorum sen beni takip edip mesaj gönderebilir misin? kusura bakma seni de uğraştırıyorum

• Felix sen misin? Birisi beni takip etti kabul ettim hatta mesaj attip o sensin dir insallahh ;)

• Kan testi yaptirabilirsin. saglik ocaginda bedava yaparlar. devlet hastanesin de saglik guvencen varsa bedava yaparlar.

0|0
    0|0
    • Özelde?

• Bilmiyorum ama ozel hastaneye git. giris kisminda danisma var. oraya sorabiliyorsun. orada soyluyorlar ucreti.

• Eğer bişi çıkarsa bulunduğun salık ocağına bildiriyorlar hastaneden , bilgin olsun ailen de öğrenmesin sonra :)

Yükleniyor...