İdrar testi yaptım kafam karıştı?

İdrar testi yaptım tek çizgi çıktı ama t'nin çarprazında sanki silinik bir çizgi var gibi bakar mısınız? hamile miyim?

İdrar testi yaptım kafam karıştı?

Güncellemeler:
sırf ben görmüyorum değil mi şu ikinci çizgiyi?
bu arada yataktan kalkınca başım bikaç saniyelik dönüyo ve vücut ısım sürekli değişiyo

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• İdrarda biriken hormon seviyesine göre çalışıyor bu test hamileliğin ilk günlerinde hormon az olduğu için hatalı sonuçlar verebiliyor o yüzden ya 2 hafta daha bekle riske gir ya da git kan testi yaptır

0|0
    0|0
  • yemedik halt bırakmıyorsunuz, sonrada yok hamilemiyim, yok beni bozdu diye zıtvalayıp duruyorsunuz, işimiz yokta senin hamile olup olmadığınamı bakacaz, götür baban baksın

1|0
    0|0
  • T ne oluyo ki 😆

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• emın olmak ıcınbıdaha yap

0|0
    0|0
  • Hiç bişey goremıyorum
    kız kardeşiminde oyleydi sonuç hamile çıktı

0|0
    0|0
  • bu tür testler yaniltici olabiliyor doktora gitmen lazim

0|0
    0|0
  • Kan testi yap

0|0
    0|0
  • yok ikinci cizgi yok bacim korkma

0|0
    0|0
    • Bak kapağını açıp çektim iyi görünsün diye
      http://hizliresim.com/QA1LWy

• ben soru sorduğum için çıkamıyorum sen beni takip edip mesaj gönderebilir misin? kusura bakma seni de uğraştırıyorum

• Felix sen misin? Birisi beni takip etti kabul ettim hatta mesaj attip o sensin dir insallahh ;)

• Kan testi yaptirabilirsin. saglik ocaginda bedava yaparlar. devlet hastanesin de saglik guvencen varsa bedava yaparlar.

0|0
    0|0
    • Özelde?

• Bilmiyorum ama ozel hastaneye git. giris kisminda danisma var. oraya sorabiliyorsun. orada soyluyorlar ucreti.

• Eğer bişi çıkarsa bulunduğun salık ocağına bildiriyorlar hastaneden , bilgin olsun ailen de öğrenmesin sonra :)

Yükleniyor...