Prezervatif ile ilişkide nasıl boşalıyorsunuz?

Arkadaşlar çok merak ettiğim bir konudur prezervatif ile ilişkiye girdikten sonra boşalacağınız zaman prezervatifi çıkartıp mı boşalıyorsunuz yoksa ucunu sündürüp prezervatifin içinemi büyük buluşmaya az kaldı acil yardım lazım :)))

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş prezervatifin penisin baş kısmına gelen bölümünde meninin sığacağı kadar bir fazlalık var meni oraya doluyor.ama prezervatifle sevişmek pek zevk vermiyor hap kullanın bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Boşalırken prezervatifi çıkartacaksan neden takıyorsun? Bence et ete değsin.Hiç takma:)

0|5
    1|1
    • inanın hiç bir bilgim yok yani ondan sordum öneriniz ve ilginiz içinde çok teşekkür ettim sağolun.

• uww etkiliyici ve mantık güzel

• +

ayni fikirdeyim et ete degmeden bu isin tadi olmuyor.

• prezervatifin içine boşalıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Liseli beyler.

1|0
    1|5
    • hayatımda hiç ilişkiye girmemem liseli olduğumu mu gösteriyor yani bu suç mu ?

• çok teşekkür ederim :)

• hayir takiyolar prezervatife bosaliyorlar bayanin icindeyken bosalcan

0|2
    0|0
  • mal mısın la :D çıkarıp boşalacaksan niye prezervatif takıyosun ki :D içine boşalacaksın ama delmeden :D sen kızın içinde bırakırsın penisini çekerken :D:D:D:D

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Prezervatifi takmanın amacı içine boşalman için zaten.içine boşalacaksın yani.

1|1
    0|0
  • Bosver prezevatifi et ete degmeli lastikle his azalir haz azaliyor.

0|1
    0|0
  • dikkat et kaliteli al kazaya kurban gitme :D

0|1
    0|0
  • Meni için prezervatifin önünde bi bölüm var zaten. Sen o bölümü meni çıkışına denk getir, boşalırkende çıkarma gibi bi saçmalığı sakın yapma :)

0|1
    1|0
    • hahaha tamam usta çok teşekkür ederim , bir kere almıştım prezervatif meraktan küçük gelip yırtılmıştı hiç bakamamıştım öyle bir şey olup olmadığınada tekrardan teşekkürler :))))

• Evet hocam öyle olacak teşekkür ettim heyecan yaptım valla ya :D

• Aman diyim rahat ol. Sonra ilk deneyim ilk hayal kırıklığı olmasın. Sakin ol heyecan yapma. Bu heyecanlada partnerine saldırma, ağırdan ağırdan tadını çıkararak...

• içeri prezarvatifsiz salmak tercihimdir bayan korunsun

0|2
    1|1
  • poşet geçir öyle salla, yada kızın içindeyken dur bi dakka ben preze.i değiştireyim sen az bekle de, oda olmadı takar gibi yap takma, len olum sen safmısın

0|0
    1|1
Yükleniyor...