Ona nasıl davranmalıyım kaybetmek de istemyorum...

3 aydır birlikte oldugum bi erkek arkadaşım var.daha çıkmadan önce ona benımle ılgılı bılmesı gereken herseyı anlattım(bakire olmadıgımıda) oda bunları bılerek benımle cıktı.ılk aylar hersey cok guzeldi şimdi bana karsı cok soguk bıkere eskiden yaşadıgım ilişkim yuzunden ayrıldık çocuk hakkımda ılerı gerı konustu dun ablamla aramda olan bı mevzuyu ona anlattım oda ben cok yoruldum artık dedı benım sucum ne gıbılerınden konustu sankı bakire olmamam ve eskı ilişkilerim onun için sorun olmuş gibi ona nasıl davranmalıyım ve nedn böle yapıyo anlamıyorum bide 3 yıllık sevgılısınden ayrılalı 5ay olmuşken benle çıkmaya başladı sızce beni unutmak içinmi kullanıyordur...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• elindeki kartları gösterirsen oyunu kazanman mümkün olmaz.

üzülerek belirtiyorum ki, seni cinsel ihtiyaçları için düşünmüş. şimdi de sıkılmış olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet onu unutmak için fakat ona onu unutturursan unutturduktan sonrada kendini sevdirmesini bilirsen sana tapar işin zor ve uzun ama kaybetcek bişeyin yok zaten kullanılmıssın hani ((: devam et ona onlayken hep güzel sözler söyle onu güldür ilgilen onla tecrübeli bir partner olarak ilk sen unuttur ona geçmişi sonra o da sana otomatikmen unutturacaktır

0|0
    0|0
  • bu bakırelık olayını baskası bılıyomudur sence eger bılıyosa baskalarının gazına gelmişte olabılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boşver*et bence umursa o şerroyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...