Geri çekme yöntemiyle korunan var mı ise yarıyor mu sizce?

Uzun zamandır geri çekme yöntemiyle korunuyoruz biz. Ancak her sefer hamile miyim diye sorular kafamı kurcalıyor. Siz kullanıyor musunuz? İşe yarıyor mu sizce? ilaç vesair kyllanmak istemiyorum. Nasıl korunma yöntemleri denenenebilir.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Zevk suyu olarak adlandırılan prostat sıvısında azda olsa sperm vardır ve bunlar döllenmeye en uygun spermlerdir erkek bunun geldiğini hissetmez istenmeyen gebeliklerin çoğu bu yüzden olur illa içine boşalması gerekmez zevk suyundan da hamile kalabilirsin daha sağlıklı ve garantili bir korunma yöntemi bulun.

1|0
    0|0
  • Korunma yontemlerinin en sagliksizidir. Hiçbir garantisi yoktur. Size uygun korunma yontemini bir hekim onerse daha uygun olur.

0|0
    0|0
  • bunca zaman işe yaradı binlerce kez sadece bir kere hamile kaldı

0|0
    0|0
  • Ben eskiden bu yöntemi kullanırdım, ne yazık ki kondom kullanma kültürümüz yok. Ancak arkadaşımın kız arkadaşı bu yönteme rağmen hamile kalınca benim de gözüm korktu. Kondom kullanıyorum, gerçi çoğu kız artık hap kullandığı için çok sorun olmuyor.
    Kısacası güvenli değil

0|0
    0|0
  • geri çekme ne l*n Daha adını bile bilmiyorum :) Ben kondom kullanıyorum. Hatun manitamsa d. k. h kullanıyosa kondom da kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • hem temizliği kolay hem de zevki yarıda bırakıp kaçar gibi hareket etmek tuhaf, ayrıca pozisyona göre karşı tarafın devam etme isteği gibi durumlara karşı en iyisi prezervatif kullanımı. bir dünya çeşidi var, uyanı kararlaştırıp kullanın daha iyi.

0|0
    0|0
  • En tehlikeli ve en zor hatta etkisiz bir yöntem , hiç deneme erkeğin tam boşalma anında kendini çekmesi çok zor

0|0
    0|0
  • Prezervatifle zevk alınmıyo poşet geçirip skiyo gibi geri çekilmede riskli her seferinde ben geri çekilme yapmayı tercih ederim genel olarak daha zevkli

0|0
    0|0
  • partnerine bağlı, genelde işe yarar ama kaza kurbanı olma ihtimaliniz az da olsa var. bekarsan güvenme

0|0
    0|0
  • cok igrecn bir yöntem her iki cinste tam zevkin doruguna ulasıp finali goremiyor yöntemi kontrollü bir sekilde yapılırsa haömile kalman mümkün degil

0|0
    0|0
  • Prezervatif. En yüksek koruma payı onda var.

0|0
    0|0
    • Onu sevgilim kullanamiyor ve zevki cok azaltiyor

• İşe yarıyor da, boşalma keyfi çok azalıyor. O an ağza boşalma olsa, keyif artar.

0|0
    0|0
  • Evet sikinti olmadi 4 yil

0|0
    0|0
  • bende genelde o yöntemi kullanıyorum bir sorun olmadı , tabi zamanlama çok önemlii :D

0|0
    0|0
  • İşini bildikten sonra condoma para vermezsin. hemde seksten zevk alirsin. yapabilene guzel taktik

0|0
    0|0
    • Evet aynen ama her sefer bir risk var diye kafamizi kurcaliyor. Yaklasik 3senedir boyle idare ediyoruz.

• Ben 7 senedir. Sıkıntı olmadi şimdiye kadar

• Kondom kullansın sevgilin

0|0
    0|0
  • o yöntem buna benzer;

http://hizliresim.com/ogQvzR

0|0
    0|0
  • Açıkcası bende genelde geri çekme yöntemini kullanıyprum ilaç alma kondom alın en iyisi kesin çözüm

0|0
    0|0
    • Kondom sevgilim kyllanamiyor zevk alamiyorum diye. gercekten de farki oluyor ya

• Okeyin yeni bir modeli cıktı tenn diye pnu bir deneyin

Kızlar Ne Diyor 2

• Lütfen beni yanlış anlama eşinlen sen şu anda kaç yaşındasınız ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aralarındaki yaş farkını ve aslen nereli olduklarını merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Salgiladigi sivida sperm var em iyisi spiral bence

0|0
    0|1
Yükleniyor...