Erken boşalma mıdır sizce?

Azdığım zaman p*rno açıp çekiyorum ve boşalma sürecim bazen 30 saniye veya 25 saniye felan sürebiliyor bu erken boşalmamıdır?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• çekmekle cinsel ilişki farklıdır... cinsel ilişkide sevişme süren dahi etki eder pisikolojik bir durum bu

0|0
    0|0
    • yani ilişki daha uzun sürer diyosun?

• tabi ama ilişkidede lak diye vajinaya girersen ondada erken boşalırsın... sevişmeyi uzun tutmalısın

Kızlar Ne Diyor 5

• Çekerim çekerim birşey gelmez demekten iyidit :)

0|0
    0|0
  • Evet erken

0|0
    0|0
  • hayır değildir

0|0
    0|0
  • hemen şeyine elleme sende

0|0
    0|0
    • Ellemeden ilk başta izleyince daha fazla tahrik oluyorum ozaman 20 saniyeyi rahat bulur

• Evet çok erken alışkanlık hale getirirsen ilerde karını tatmin edemezsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erlken boşalmadan bahsedebilmek için 6 ay düzenli ilişki şart.

0|0
    0|0
  • dostum sen olayı aşmışsın.. :) seninki artık erken boşalmayada girmez... ama sonuç olarak durumun hiçte iyi değil.. kendini mastürbasyona bu kadar alıştırma.. gerçek ilişkilerinde sürekli sıkıntı çekersin.. hiçbir kadın 1 dakka içinde boşalan bir erkekle ilişkiye girmek istemez... ApoLL01 arkadaşın önerisini uygula iyi geleceğini sende göreceksin.. zamanında bendede o bela vardı.. 5 dakkada boşalıyordum.. önce zaman sonrada sabırla bu sorunu ortadan kaldırdım.. ApoLL01 arkadaşın önerisini uygula kesinlikle tavsiye ediyorum..

0|0
    0|0
  • Bak ortağam sana bi akıl veriyim dinle dinleme sen bilirsin ama erken boşalmaya fazlasıyla iyi geldiğini biliyorum. P*rno izliyosun ve asılıyosun demi sevdiğin pozisyona denk geldi, sende çekiyosun, tam meni geleceği sırada elini çek penisten bekle 2 dakka sonra gene aynısını yap bekle bunu 3 4 kez tekrarla hem zamanı uzatırsın hem vucut direncin artar. 4 5 yaptıktan sonra rahatcana boşal faydasını göreceksin.. Ama kendini mastürbasyona fazla alıştırma..

0|0
    0|0
  • erken değil bence jet hızıyla boşalma ışık hızını zorlamışsın :D

0|0
    0|0
  • ses hızını aşmışsın

1|2
    0|0
  • aşırı konsantrasyonla ilgili bir durum. acele olarak mast yapmak ilerde erken boşalmada etken olabilir. evde kimse yokken rahat rahat zamana yaya yaya tadını çıkara çıkara yap mastı. yoksa erken boşalma sorunu yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Açıkçası mast. tan mümkün oldukça uzak dur erken boşalmaya alıştırır bünyeyi ilişkide de hemen boşalmak ister bünye mast. öyle alışmıştır çünkü

0|0
    0|0
  • 25 sny de çok az yavv

0|0
    0|0
Yükleniyor...