Hamile miyim acaba?

Arkadaşlar adetim bittikten 2 gün sonra bir birliktelik yaşadım şuanda da adetim 1 gün gecikti ve aşırı derecede bir kuruluk var vajende bunun dışında uykum geliyor sürekli boynum ağrıyor canım birşeyler çekiyor hamile olabilme olasılığım var mıdır testi 1 hafta sonra yapacağım kesin sonuç vermesi açısından

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• İçine boşalma oldu mu?

0|0
    0|0
  • Adet bittikten 2 gün sonra ilişkiye girdiysen hamile olamazsın kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Nurtopu gibi bir erkek. cocugunuz. olucak hissediyorum. Tek. istegim erkek olursa koyu bir. besiktasli olsun

1|0
    1|0
  • @tefixPhoto 2 hamilelik geçirdi Kanka o bilir :-)

0|0
    1|0
  • Birseyin yok sadece kafaya takmissin psikolojik

1|0
    0|0
  • En dison ne zaman verdin?

0|0
    1|0
  • Yuh hemen aşermeye mi başladın 1 haftayı bekleme bu hızda gidersen doğurursun o zamana

1|0
    1|0
    • Yanlız eğer hamileysem bir haftalık değil 4 haftalık hamile oluyorum aşerme normal

• Soruda belirtsene o zaman ne bileyim senin ilişkini mi takip edeyim

• Patladı patladı 😅😅

0|1
    1|0
  • Hiçmi bilgin yok arkadas boynu agrıyormus canı biseyler cekiyormus uykusu geliyormus bumudur sence hamilelik belirtisi? ki hamile olsan bu belirtiler daha ilk gunden baslıyor diye kim dedi sana? Neyse..

Bu gün ilişkiye girdiğinizi ve hamile kaldığınızı baz alırsak, ortalama 14 gün sonra tekrar regl olmanız gerekecektir. Eğer siz 14 gün sonra halen regl olmadı iseniz hamile olma olasılığınız olabilir. Hamilelik için ve belirtileri icin 14 gun gecmesi gerek...

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • Hamile olma olasılığın yüksek düşük hapı ara şimdiden

0|0
    0|0
    • Allah korusun yazık günah evleneceğiz nişanlımla

• Ee doğur o zaman madem nisanlin tutaydin kendini 2 3 ay daha

• Zeus analı babalı büyütsün. Kürtaj'da yasak, artık ananla bir bakarsın.

0|0
    0|0
    • Nişanlıyım ben hamileysem düğünü öne alacağız beyefendi

• Sabredin öğrenirsiniz

0|0
    0|0
  • korunmadınız mı?

0|0
    0|0
    • Hayır

• içine boşaldıysa olmuş olabilirsin neden korunmadınız ki :/

Kızlar Ne Diyor 8

• 1 ayda aşerme olmaz diye biliyorum , 1 gün gecikmede normal , ama halsizlik hamilelik belirtisi olabilir

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|1
  • Değilsin değiL

1|0
    0|0
  • Depilsin lütfen beni yanlış anlama şu anda sevgilinlen sen şu anda kaç yaşındasın ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aralarındaki yaş farkını ve aslen nereli oplduklarını merak ediyorum.

0|0
    1|0
  • cevap veriyorum.. hamile değilsin bu kadar kolay olsa idi hayat kadınları ülke kurardı..

0|0
    1|0
  • burada sorcana test al yap

0|0
    0|0
    • şu an da yapsam testi net sonuç alamam sadece danışmak istedim hanım efendi

• ben hergun bırseyler aserıyorum ama hamıle degılım :))))) gecıkmede oluyor cok takılma :)))

1|0
    0|0
  • Yumurtlama haftana denk gelmiş bide. Kesin hamilesin

0|0
    0|0
    • 2 Nisan yumurtlama haftam

• Tutma ihtimali çok düşük o zaman test alsan kendi basina kesin bilgi alirsin belkide gecikmen vardir ben bakireyim bendede oluyor

Yükleniyor...