Evli bayanlar, baylar bir sorum olacak?

Evli kizlar siz düzenli agdami yapiyorsunuz malum düzenli kari koca hayatiniz var. Evli erkekler eşinizin vajinasi pürüzsüz mü? yakin zamanda evlenicem agda benim için çok zor ölüm saatlerce bitiremiyorum tek bölgeyi lazerde istemiyorum zararı oluyormus. Agda icin aci azaltacak yöntemler veya baska bir öneriniz var mı. Cok titizim bu konularda

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• lazerin zararı yok. halk uydurması. hiç tanıdığın doktor yoksa. git doktorlar sitesindeki yorumları oku. ben yaptırıyorum 4. seanstayım şu an bile %95 i bitti

1|0
    0|0
    • Batik olusmuyormu?

• hayır. bildiğin pürüzsüz. hem daha benim 4. seans bitti. evlenecekmişsin bence hemen başlamalısın. çok rahat

• Çok teşekkür ediyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Lazeri iyi bir uzmana yaptırırsan sorun olmaz. İstanbul'da olsan sana iyi bir uzman tavsiye ederdim.

1|0
    0|0
    • Istanbuldayım?

• Vücudumla sıkıntım yok. Alıyorum agdayla bir bacak koltukalti zaten kollarimda yuzumde falan yok özel bölge sıkıntılı hassasiyetten

• burada isim yazamam bilgin olsun. bacak azsa tüm vücut yaptırman daha uygun olur.

• eşim ağda yapar. ben de öyle pürüzsüz pamuk gibi olmasını istiyorum. oral de yaptığım için ağdalı daha iyi.

0|1
    0|0
  • Yok seneden seneye Alıyorlar

http://i.hizliresim.com/Wn2yGQ.jpg

0|0
    1|1
  • tovbe tövbe

0|0
    0|0
  • Yengen yok mu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben lazerle o işi hallettim. Ne dert kaldı ne tasa. Herkese de tavsiye ederim.

3|1
    0|0
  • Allahını seversen beni lütfen yanlış anlama şu anda nişanlınlan sen kaç yaşındasın ve aslen nerelisiniz ikiniz? Ben insanların aralarındakli yaş farkını ve aslen nereli olduklarını merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • Aramizda 3 yaş var. Bilgi verecek olsam profil açık sorardim.

• evliyim orman gibi valla almıyorum

0|0
    1|0
    • Waowww kocan benim gibi desene killi seviyo mmm super valla.. ya banada almayan birini bulsana

• Ne kadarlik evlisin

• Istemsizce güldüm :D

0|1
    0|0
  • her gün jilet o zaman. bende ağdaya saatlerce bitiremezdim laxer yaptım kurtuldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...