Erkekler, regl meselesi sizi iğrendirir mi?

evet baylar, genital bölgelerinden kan kusmayan varlıklar olduğunuzdan size sormak istedim. regl kelimesini duymak, kız arkadaşınızın regl olduğunu bilmek , kan düşüncesi sizi iğrendirir m? şahsen ben erkek olsaydım ve çükümden kan gelseydi korkudan bayılırdım herhalde :D ha bir de o kanın çürümüş balık gibi koktuğunu hatırlatmadan geçmeyeyim 😁

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• sağlıklı her kadının yaşaması gereken bir sağlık durumu. bunda tiksinilecek bir şey yok. akan kan çok temiz bir kan. her pis kokan pis değildir. soğan sarımsak da pis kokuyor. tiksinmemiz mi gerek.

rahim üzerinde sperm kapmaya yarayan özel doku var. bu doku her ay kan yolu ile atılır yenisi kaplanır. kandaki koyu rengi veren ve kokuyu veren bu dokudur. yani pis değildir. kadının mikroba karşı en hassas organından pis şey akabilir mi

bir diğer konu da bizler Allaha ve peygambere inanmalıyız. eğer Allah kuranda pis değildir eziyet dönemdir diyorsa peygamberimiz kadınınzdan tiksinmeyin o dönemde daha yakın olun diyorsa bizlere buna inanmak düşer

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öyle de bu zaten olan bir şey. İnsanlık boyunca tüm kadınlarda vardı. Bunu bile bile seviyoruz kadınları. Tek bir millette ya da bazı kişilerde olsa iğrenelim tamam da, doğal hali bu olandan nasıl iğrenelim?

0|0
    0|0
    • çok doğru bir yaklaşım seni tebrik etmek istiyorum. ama yine de şu regl denen şeyin ne kadar iğrenç olduğunu tartışmayalım :/

• Öyle bir tartışmaya girmedim.

• tabi canım öyle olduğunu iddia etmedim zaten

• Doğal bir durum, o kadar takıntılı değilim.

0|0
    0|0
  • şimdi igrenme durumu olamaz bu dogal bişey ama regl soruları beni igrendiriyo okadar kıza sordum hiç agrı magrı olmuyo diolar bazıları sanki karnında kist varmş gibi yazıyo

0|0
    0|0
    • o konuda çok emin olma ben sancıdan acillik oluyorum. ayılıp bayılmalar, 5-6 kez kusmalar falan. bü yeyşe alakalı bir durum

• en fazla 10 kızdan biri şiddetli sancı çeker. öyle acillik olanları daha azdır ama olanın da ne kadar acı verdiğini her ay yaşayan bir kız olarak ben sana söylüyoeum. ayrıca kız olan , kız ortamalrında bulunan benken senin çıkıp abartıyolar demen iftira olmuyo mu?

• işte o kız ortamları toplu olarak benim peşimdeler))

• Yok neden olsun sonunda kadın fizyolojisinin bir parçası bu durum NORMAL karşılarım yanlız o dönemde çok çekilmez oluyorsunuz

0|0
    0|0
  • Hayır iğrenmiyorum.

0|0
    0|0
  • koku harici sıkıntısı yok

0|0
    0|0
  • Yok be

0|0
    0|0
  • De get akşam akşam

0|0
    0|0
  • Kaçarımız warmı? regl olmayan kız warmı? o yüzden yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Kokusu iğrenç.

0|0
    0|0
    • sen nerden biliyosun? :D

• Pöf yeni çıkmıştı reglden, oral yapmamı istedi kabul ettim ama reglden yeni çıktığını bilmiyodum kokusunu alınca kendimi geri çektim zaten.

• yeni çıkmak ne ki ilk günü görmen lazım ööğğğk!

• yemek yiyodum gördüm. kuscam galiba.

0|0
    0|0
  • Evet tiksinriz

0|0
    0|0
  • koku dışında sorun olmazdı sanırm

0|0
    0|0
Yükleniyor...