Bir kız beni tahrik ediyor ne yapmalıyım?

Sınıfta bir kız var üniversitede.Sürekli benimle kızlar hakkında konuşuyor biraz geniş bir kız bildiğiniz erkek arkadaşımmış gibi cinsellik konusuyorum onunla.Ben hiç sohpetini açmam hep o açar.Facede olsun yüzyüze olsun konusuruz hep.Geçen gün okulda yemek yemeyelim gidelim AVM'ye flan dedik.Herneyse gittik şimdi sıra var pizza alcaz.Önümde de o.Konusuyoruz flan.Sürekli poposunu bana dayadı.Birde dayıyo kafasını arkaya çevirip benimle konusuyo.Dudakdağa oluyoruz hep az daha öpcek nerdeyse.Aldık pizalları masaya oturcaz ben kenara geçtim sen geç otur dedim.Önümde geçerken bir sürtündü bana poposunu cıkarttırdı bide.Yanımdaki erkek arkadaş bile fark etti kulağıma eğildi yuh naptı sana öyle kız dedi.Bu kız sizce bendenmi hoşlanıyor yoksa sadece cinsel birşeylermi yaşamak istiyor.Ben bugune kadar sevgilim olmayan kimseyle birşeyle yaşamadım.Sizce bu kız ne yapmaya calısıyor, ben ne yapmalıyım :(

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• kaşar bence

5|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• muhatap olma... kirletme kendini ... :)

1|1
    0|0
  • nalet kız en ıyısımı uzak dur

0|2
    0|0
  • Sewio olsa ole yapmaz yani

1|1
    0|0
    • ama ben başka kimsye öyle davrandıgını görmedim su ana kadar.. Gerçi bende çok tanamıyorum ki :(

• Uzak dur

• söyle ona bunu

0|0
    0|0
  • atla üstüne

1|0
    0|0
  • fırsatı değerlendir :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• adamım herzaman doğruyu değil bazen yapman gerekeni yap birdaha bulamazsın böylesini

2|1
    0|0
  • atalarımız derki;

kaşınanı kaşıyacaksın..!

3|1
    0|0
  • Tost ekmeklerini alıp geliyorum. Valla o tarz kızlar sağ elden hatta sol elden bile(sağlağım) kötüdür. 2 elin koparsa falan düşünebilirsin.

0|0
    0|0
  • namusunu koru gardaş seni kirletmesin bide şu kızın facesi falan varmı merak etim sırf seni kurtarayı mdiye kendimi feda edecem senin için ver faceyi hatunun :)

1|0
    0|0
  • motor yok la traktör olmuş o :D

0|0
    0|0
  • wur gec pampa :D

1|0
    0|0
  • Birinin sana atıl kurt demesini mi bekliyorsun? Daha ne bekliyorsun?

Dipnot: Atıl kurt;)

1|0
    0|0
  • Yuuuuh napmış öyle sana, ırz düşmanı bu kız. Arkadaşlığını kes.

0|0
    0|0
  • Sen de karşılık ver eğer eli yüzü düzgün bir şeyse...

0|0
    0|0
Yükleniyor...