Bazı kisilerin cinsel kategoriye girip namus bekciligi yapmalarına anlam veremiyorum siz ne düsünüyosunuz?

Madem cinsellikle alakan yok senin düsüncene uygun degil neden girip sorulara salça oluyosunuz anlamak cok güc. Sizi ilgilendiren cevap verebileceginiz sorular ne ise gidin orda takılın. burada kimseye ahlak derside din derside veremezsiniz herkesin kendi fikri vardır

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Offf aynen ya madem cok edeplisin ahlak bekcisisin bu katagoriye girme allah allah

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yerinde tespit..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki birini kötü yoldan alırım diye düşünüyorlardır.
    O biri sen değilsin ama senin yolun belli 😄

0|0
    0|0
    • ya hic alakası yok sordugum sorulardada okudugum sorulardada sık sık görüyorum. Ya ahlak dersi verme cabaları ya dalga gecme ya da birilerine yavsama. ben farklı görüşte olupta o kategoriye girmelerine anlam veremiyorum

• bencede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım kimse kimseye ahlak öğretmiyor. burada herkes bildiği şekilde yorum katıyor. insanların birilerini doğru yola çağırması zarar görmesine engel olması seni neden rahatsız ediyor ki. bırak sapıklık yapan olduğu kadar doğruları söyleyenlerde olsun. bence rahatsızsan onların yorumunu okumayı bırak diğer yoruma geç.

0|0
    0|0
  • Cinsel yaşam kategorisi diye olumsuz eleştiride bulunulmasın mı? Siz bildiğiniz sanal seks odası istiyorsunuz, işinize gelmiyor

1|0
    0|0
    • haklısın belki evet ama verilen cevaplar o sorunun cevabı olmuyor genelde

• dedi bay seks duskunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...