Bizim yerimiz de siz olsaydınız ne yapardınız?

Erkekler, bizim yerimize siz regli olsaydınız, nasıl olurdu :)?

Bizim yerimiz de siz olsaydınız ne yapardınız?

1|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Enterasan olurdu. Ayrıca süper olurdu. Bana Birhaller geliyor olurdu. Bir hafta öncesi Birhafta kendisi Birhafta sonrası derken kızlara köksöktürüyor olurdum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sizde sabah ereksiyon olmuş penisinizin üzerinde uyanında görelim. bir de havuzda, otobuste, ciddi bir yerde örn. iş görüşmesi erkesiyon olunca ters çevirip gote sokası geliyor insanın.

1|0
    0|0
  • iyi olmazdı bu bir gerçek

0|0
    0|0
  • imkansız çünkü rahmim yok yumurtalık yok regl olmam olsa dahi bunu olgunlukla karşılayak insanlar aynı olur ama dünyadan haberi olmayanlar korkutucu geliyor der bence çok farketmez :D

0|0
    0|0
  • Korkunç :)

0|0
    0|0
  • bende kıl dönmesi oldu 2 senedir. kanlı iltihap geliyor. kokulu.. sizi çok iyi anlıyorum Allah yardım etsin güzel kız

0|0
    0|0
  • Sizin adetleriniz bizi bozar böyle iyiyiz. Siz erkek olsaydınız ya sünnetsiz olurdunuz ya sünnetli 😊

0|0
    0|0
  • Midem kalkti nerden sordun su soruyu ya

0|0
    0|0
  • Ben kan gormeye dayanamam ama allahtan gelen birsey ise onunda gucunu verir

0|0
    0|0
  • 5 gün boyunca erkeğinden uzak durmak zorunda kalan kadının psikolojisini düşünün bide.

0|0
    1|0
  • Nasıl bir muhabbet abi bu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne olacak canım doğanın kanunu olurdu herkes tarafından normal karşılanırdı...

0|0
    0|0
  • Çok saçma bu durumu empati ettirmek vücudumuzda bir yer Kanasa kıyameti kopaririz hemen sarariz ya da koruruz. Rabbim öyle bir düzende yaratmis ki 7 gün boyunca yaşıyorsun bu durumu. bunu gövde gösterisi yapmaya gerek yokki. karşındaki vaaayy neler yasiyorsunuz kahramansiniz siz demez. övüntü haline getirilmemeli bu durum. kadının dogasinda var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...