Kapat

Vicdan mı yapalım?

bi kız düşünün 3 yıllık ilişkileri var ve 7-8 aylık sözlüler herseyi yaşamışlar cinsel mana da ve her konu da ama bekaret olarak degil tabiki... sonra gün oluyo ayrılıyolar ve kız hatalı olmasına ragmen erkek dayanamıyo bu kıza dokundum öpüştük koklaştık onca sey yasadık diye arıyo kız NE YAPALIM VİCDAN MI YAPALIM öpüştük koklaştık diye tersliyo ve ayrılıgın 2. haftası başkasını buldugunu söylüyo... erkek utandıgı helali olmasını istedigi için arıyo evet günah yaptıkları ama gene de vurdum duymaz olamıyo .. sizce böyle bi insan için üzülmeye değer mi ? allah korkusu olanlara soruyorum MEHSEBİ geniş olanlara değil...!

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Bırak ne hali varsa görsün o senin gibi birini kaybetmiş sen ise sevin o karaktersizin tekiymiş gerçek yüzünü görmüş oldun.

0|0
    0|0
    • hakLısın.. hata var hata da ısrara etmek var...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• kıza günah yaptık evlenmek zorundayız demeyeceksin... seninle yaşadığım şeylerden pişmanlığım dini olarak ama seni çok seviyorum helal olarak yaşayalım demelisin.

0|0
    0|0
    • duymak istemeyen kadar sağır kimse olamazmış.. ne anlatırsan anlat...

• Konuyla alakasız ama... Peki o erkek kendi için sıkıntıya giriyor mu hiç? Nasıl kendini eşine tertemiz saklamaz? Hangi temiz kız başkasıyla oynaşmış erkeği ister?

Kuran'da zina eden erkeklerden "fahişe erkekler" diye bahsedildiğini biliyor mu?

0|0
    0|0
    • sıkıntıya girmeseydi yaptıgı hatanın farkına varmasaydı ... arkadaşlarına oturup i güzel anlatmazmaymıydı? sırada ki gelsin yatagıma diye gülüp yoluna gitmezmiydi...

• bırak ya ne hali varsa görsün bencede . kız olan o kendi düşünsün namusunu felan sanamı kaldı . sana kız mı yok :D

0|0
    0|0
    • sewince işte...

• sen gördün işte şanslısın . bırak uzak dur . sadece acı o kadar .

• sonuna kadar haklısın ama anlayamadıgı ben onu hiç bi zaman aman öpüşüp koklaşayım da terkedeyim diye beraber olmadım

• yazık böylelerine Allaha havale et, hiç birşey seneden daha değerli değil.

ve unutma eden bulur oda bulur belasını bi yerden

0|0
    0|0
  • Demekkı kız tek snle degıl cogu erkekle öpustu koklastı.

0|0
    0|0
    • yada öpüşüp koklaşmak istiyo...

• Bırak bosver herkes kendıne eder.etme bulma dunyasıdır.sana çektırdıgının daha fazlasını ölmeden çeker.hıc kımsenı yannda kalmaz tm uzulme

• hakLısın..

• tabiki değmez neticede bırakıp çekip gitmemiş

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...