Birşey sorucam bakar mısınız?

bende normal zamanda lavobodayken bir beyaz akıntı akıyo baya ama kalın bişekilde beyaz. bu ne oluyo rahatlamak mı yani bosalmak mı yoksa ne? ciddi cevaplar lütfen hiç bilgim yok

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kime iç geçirdinde ufaklığı harekete geçirdin kim bilir

0|0
    0|0
    • ya bişey yapmadan oluyo bir anda kendiliğinden neki bu

• Yapmana gerek yok vajinal akıntı olur kızlarda genelde sürekliliği varda doktora görün farkında değilsin ama ilişkiye hazırlıyor vücut kendini

• peki tesekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 secenek var ya cok tahrik oluyorsun zevk için oluyor ya da iltihap doktora görünmeni tavsiye ederim burdaki ca kallarında yorumlarına bakma adi herifler ne igrenc seyler yazmışsınız yazık

0|0
    0|0
    • tahrik olucak bişey yapmıyorum aslında kendiliğinden oluyo sanırım iltihap ama bikaç kız oluyor demiş. yinedetesekür ederim.

• pek anlamam ama iltihap felan değildir inşallah.

0|0
    0|0
    • kızlar rahatlayınca cıkmıyoru bu sıvı acaba omuki. ama bende normalde geliyo

• valla kız değilim ürolog da değilim ama kız arkadaşlarımdan bunu hiç duymadım duup dururken beyaz sıvı geldiğini. Cinsel ilişkide olsa anlarım da. bilmiyorum eğer rahatsız edici boyuttaysa ağrın sızın oluyorsa bir ürologa gözük derim

• agrı filan yok tesekkürler yinede

• amınn ağlamış :D

0|0
    1|0
    • neki bu :((

• hüngür hüngür ağlamış yanlızlıktan :D

• bosalma denilen seymiki acaba

• Vücudun ilişki istiyor.

0|0
    0|0
  • Genelde bu iltihaptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hep mi oluyor

0|0
    0|0
    • cogunlukla oluyor gibi ama bazen daha fazla

• Doktora gittin mi hiç

• gittim fazla akıntın var filan demişti

• Farkında olmadan istekli oluyorsun bendede oluyor aynısı. Günlük ped kullan mantar olursun valla.

0|0
    0|0
    • cok garip bişey. tesekkürler

• Ööğğhh :(

0|0
    0|0
    • iğrenc bişey değil sadece ne?

• Her kizda oluyor ama eğer normalden fazla geliyorsa enfeksyon kapmışsindir bendede olmustu 2 güne düzelir

• arada oluyor tesekkürler

Yükleniyor...