Gay ile evlenmek ister miydiniz?

Gay olduğunu bildiğiniz bir adamla veya lezbiyen olduğunu bildiğiniz bir kadınla sırf farklı amaçlar uğruna evlenmeyi düşünür müydünüz? Örn: aile baskısından kaçmak

0|1
19|18

En İyi Erkek Görüşü

• Lezbiyense kat iyen evlenmem, ama biseksüel se acımam, affetmem :))

1|2
    0|2
    • eline düşen yanmış gibi geldi bana birden;)

• zinhar kimseye istemediği bir şeyi ya da zevk almayacağı bir şeyi yaşatmam. Ama prensip herkesin mutlu ayrılmasıdır.

Erkekler Ne Diyor 17

• Evlenmem hem de kesinlikle evlenmem. Ama herkesin cinsel tercih kendine, herkesin tercihine tabii ki saygı duyuyorum. Bu bir ikincisi: tut ki cehennem buz tuttu ve ben evlenmek istedim, zaten o benimle evlenmek istemez. Çünkü gay değilim.

0|1
    0|0
    • sen yine kadınla evleneceksin ama kadın lezbiyen olacak. erkek erkekle evlenemez zaten ülkemizde. lütfen soruyu doğru oku.

• Cevabın gene hayır. Lezbiyen bir kadınla evlenmem için ne gibi bir çıkarım olabilir aklıma bir şey gelmiyor. Belki para olabilir. Ben aşkımı ve sevgimi asla satmam. Fiyatı önemli değil. Yalnız kaldığımda beni o paralar ısıtmaz.

• ya o değilde lez kızlarda gerçekten çok ateşli oluyorlar evlenme değilde ilişki kurmak isterseler asla hayır demem şartımı ortaya koyarım işine gelirse :D

0|0
    0|0
    • lezbiyenler kadınlarla ilişkiye giriyorlar. yani senin anlayacağın önce cinsiyet ameliyatı geçirmen gerekiyor.

• asıl olan zaten kadın ve erkek versiyonu. yoksa üreyemeyiz. :DD

• haklısın :))

• Sanirim bu soru kizlari ilgilendiriyor

uzerime almak istemiyorum

0|1
    0|0
  • lezbiyenle evlenmem ama çok renkli aşk hayatına kendimi hazırlarım :D hem de çok renkli ;)

0|0
    0|1
  • ben bu soruya cevap veremem .. onun için yazdım ..

0|0
    0|1
  • Evlenmem dunyada normal kiz kalmadi mi yahu lezbiyene mi kaldik

0|2
    0|0
  • gay kendi hemcinsine karşı cinsel dürtüleri olan insanların tamamına denir. Sanıldığı gibi sadece erkekler için geçerli değildir. Bence güncelleme yaparak bunu belirtmelisin =)

0|0
    0|0
  • evlenirsen hollandada evlenirsin burda imkansiz yani ama düşünmek lazim :)

0|0
    0|0
  • hayırdır seni bu soruyu sormana iten ne :)) midem kalktı haa kusam mı :)))

1|0
    0|0
  • Çekilmez öyle. Özgür olmak için düşünülebir ama sevmedgım biriyle neden evleneyım ki.

0|1
    0|0
  • bende gayim ve ewt

0|0
    0|0
  • Normali ile evlenmiyorum bir de anormali ile kendimi aynı evde hayal bile edemem. Etmem.

0|0
    0|0
  • üç kişi yatamam ben

0|0
    0|0
  • saçma bir düşünce. bilakis kendinden kaçmaktır bu.

0|0
    0|0
  • ben cok işterdim mesela ne olursa olsun sevdiğini herhaliyle kabul etmek onu anlamak ve onu bu hayatta mutlu etmek yatak odası maceralarınızda cabası :)

0|0
    0|0
    • iyi de kadın lezbiyense yatak odası maceranız olmaz ki

• her ikisi de sadece kadınlardan hoşlanıyorsa sen açıkta kalırsın

• bunu ile getirmek önemli tabiki ee onla değil bunla değil tabiki böyle olmaz bisex şart agaaaa :)

• istemezdim asla tabikide olmaz

0|0
    0|0
  • aile baskısı yaşasaydım yine de çıkışım evlilik olmazdı. hayatım, saglığım falan söz konusu olsa falan kabul ederdim ancak herhalde.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Gay biriyle evlenmek isterdim. Çünkü Her normal dediğimiz erkeklerin çoğu anlayışsız oluyor. Gayler bizim gibi düşünüp bizim nasıl zevk aldığımızı biliyorlar. İkimizde aynı şekilde zevk alabiliriz bence. Fakat dışarda normal bir erkek olucak.Sadece iç dünyasında gayliğini yaşarsa ancak.

0|1
    0|0
  • bu fikir bir arkadaşımın da aklına gelmişti ailesi evlenmesini istiyordu o ise çekemem düşüncesindeydi ama uygulamaya geçmedi :)

0|1
    0|0
  • Yaa bir gün kapım çalınır ..Eşimin erkek arkadaşı gelirde bıyık burarsa :))

1|1
    0|0
  • evet bir kadın olarak homoseksüel bir erkekle evlenmeyi düşünüyorum. ancak bu şartlı bir evlilik olacak tabi ömrüm boyunca bana kıçını dönüp yatan bir adamla da olmaz öbür türlü.:D

0|2
    0|1
  • asla...!

0|0
    0|0
  • erkeklerle oldugunu bildiğim biriyle evlenmek mi -.-' hmm ne olursa olsun evlenmk istemezdim.

0|1
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Asla evlenmem. Aile baskısı varsa paramı biriktirip arkadaşıma falan kaçarım :) Onun dışındada öyle biriyle evlenmem için herhangi bi sebep olamaz

0|1
    1|0
  • Gay leri hor goren biri degilimdir ama evlenicek kadarda benimsemem.

Adam gibi adamlara kitlikmi vurdu.

0|1
    0|0
  • Gaylere karsi hic bir kötü düsüncem yok fakat sirf aile baskisindan kurtulmak icin birak gay birini hetero biriyle bile evlenmem... :-)

0|1
    0|0
  • okurken bile midem bulandi nerde kaldi evlenmek:(

0|0
    0|0
  • Gaylarin yakışıklılığını göz önüne alırsak karar vermek zorlaşır :)

Arkadaş arkadaş takılırız napalım.

0|0
    0|1
  • Sevmedğim biriyle neden evleniyim ki, gerçek erkekler dururken.. Bence sen de düşünme böyle bişey

0|0
    0|0
  • Asla

0|1
    0|0
  • Hayır , bır erkekle beraber olan bır erkek uww bilmıyorum no no

0|1
    0|0
  • Çok mantıklı çok harika çogzel bir soru günün sorusu olsun bence.

0|0
    0|0
  • Ahaahah hayır ya.

0|0
    0|0
  • İstemem.Zor olur ve ayrılıkla sonuçlanır.

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...