Makat bolgemde siğil cıkmıstı yaktırdım?

artık sorun cıkmaz degılmı sıcak su ıle doktorun verdıgı bır ılacla oraya her tuvaşet sonrası pansuman yapıyorum antıbıyotık ve agrı kesıcı ıcıyorum bırde gunde ıkı kere gazlı beze ıkı krem surup makat bolgeme koyuyorum sızce gecermı 1 hafta sonra kontrole gıdıcem

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçmiştir bence, yinede kontrol de çıkar kesin sonuç,

0|0
    0|0
    • evet tabıkı bı makat delıgımın orda cıkmıstı sadece o acıyor kadar ıkı taneydı zaten dıgerı gecmıs bıle

• hayır ben kuafore agdaya gıdıyordum sanırım ordan boyle bır mıkrop gectı cunku cınsel hayatım hıc olmadı daha 18 yasındayım ve cınsellıkle bulastıgını duyunca sok oldum ama kuafore agdaya gıdıyordum sanırım ordan oldu bırde unıversıte ıcın cok sıkıntı stres yapıyordum strestende olabılıyomus ama sımdı yaktırdım gecıcek ınsallah bır haftaya

• Cinsellik ile bulaşmıyor sadece, ağda olabilir, ama son zamanlarda lazer epilasyon ile görülme sıklığı baya arttı, geçmiş olsun, aşısıda var hpv için paralı ama vurulursan tavsiye ederim

• gecer kesınlıkle benımde kasıkta cıkmıstı yaktılar bır daha hıc cıkmadı

0|0
    0|0
    • ınsallah makat delıgımın ıcınde falan siğil bulasmamıstır gercı doktor sıgıllerı yakarken herehalde makat ıcınede bakmstır

• ınsallah bır daha tekrarlanmaz boyle bırsey

• yok korkma tekrarlanmaz yaktıgı ıcın cıkmaz emın ol

• Bu soruları neden doktor yerine KS'ye sorduğunu merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Nasil dayandin bnde ellerimdekileri yaktirdim soguk havayla fena ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...