Yakışıklılık sorunsalı ?

Arkadaşlar hayatım boyunca aynaya her baktığımda 1 defa bile yakışıklıyım yada çirkinim demedim . Normal sıradan bir insanım ve hep öyle kalacağım allah sağlık sorunu vermesin dedim geçtim.Yalnız son günlerde ardı arkası kesilmeyen olaylar bana bu konuyu eşelemeye zorunlu kıldırdı.

Varan1: Dün gece gece saat 2 civarı arkadaşlarla dolaşırken otobüs duraklarında hayat kadınlara duruyordu arkadaşlar biraz konuşalım vs dedi gittiler yanlarına mecbur bende.Biraz muhabetten sonra kadın bana sen bundan 10 sene sonra çok yakışıklı olacaksın unutma bunu dedi.Çok şaşırdım

Varan2:Bundan 4 gün önce lise arkadaşımı gördüm iki kız geziyorlardı yanındaki kız bana sen biraz sohbetten sonra çok yakışıklısın sen ajansa yazılmayı düşünsene dedi.

Varan3:Arkadaşlarımda arkamdan çok yakışıklı çoçuk vs diyorlar.

Ama ben bir türlü inanmıyorum.Madem yakışıklıyım bu güne kadar sevdiğim bütün kızlardan neden red cevabı yedim?

Sorun bendemi ? söz sizde

1.85 boyunda 82 kiloadayım ( hafif jinekomasti var ) yüzümde burun kenarlarında seboreik dermatitden dolayı kızarıklık var . Yuvarlak yüz hatlarına sahibim yeşil gözlü beyaz tenli ve hafif çilliyim )

Güncellemeler:
Resim koyamam arkadaşlar üzgünüm bizim sülale çok takılıyor net aleminde rezil olmak istemiyorum az çok gözünüzde canlanmıştır . Beyaz tenli olduğum için kendime konduramıyorum sadece..

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• resim koymadan bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • ne olursan ol kibirlenme,

kimde bir güzellik varsa ödünçtür-Hz.Mevlana

1|2
    0|0
  • jinekomastiden olablr önce bi görelim yine de.

0|0
    0|0
  • kartanem bı resım koyver:)

0|0
    0|0
  • Foto koy biz yorum yapalım.

0|0
    0|0
  • resimmm koy

0|0
    0|0
  • kendinin farkında ol. kadınlar kendilerine güvenen erkeklerden hoşlanırsan. egona yeteri miktarda düşmüyorsan bu seni bir basamak geri çeker.

0|0
    0|0
  • Caps ver.

0|0
    0|0
  • resım koyarsan dha net karar verılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...