Merhaba. Bir bakabilir misiniz?

Merhaba. Eylül ayının sonunda erkek arkadaşımla herhangi bir korunma olmadan sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Ondan sonra reglim geciksede ocak ayına kadar hep regl oldum. Ocak ayında olmadım şubatta oldum ve Mart Nisan da yine olmadım. Eczaneden aldığım testler hep negatif olsa da içimde hep bir şüphe var. Yazı doğum yapmadan atlatmadan da geçmeyecek sanırım. Size de bir sorayım dedim bu anlattıklarımdan yola çıkarksak sizce hamile miyim?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile olma ihtimalin % 0 (SIFIR) Korkulacak bir şey yok ortada.

0|0
    0|0
    • Eminiz değil mi? Ve neden? İçim rahatlasin diye soruyorum

• Yani eşimi seviyor olsam bende çocuk isterim ve ikimizin genetiğinden iyi bir şey çıkacağından eminsem. Ama bu arkadaşın genetiğini de beğenmiyorum yani bu çocuğu sevemem. Ki ileride hamile olsam sigara içmem alkol almam klasik hamile kadın moduna girerim o çocuk iyi olur.

• Anladım. İnşallah seni sevecek seninde seveceğin bir sevgilin olur.

Erkekler Ne Diyor 7

• Eylülden sonra başka ilişkin oldu mu?

0|0
    0|0
  • eylülden bu yana 7-8 ay geçti..
    8 aylık hamile birinin nasıl göründüğü hakkında en ufak bir fikrin varsa bu soruyu sormamalıydın..

0|0
    0|0
    • aslını istersen biraz kilo aldım ama bu tembellik ve düzensiz beslenmeden de olabilir ama Karnım hamile birisinin karnına benzemiyor. Tüm bunlara rağmen şüphe duyuyorum yine de

• 1 ay daha sabret. Dokuzuncu ayda doğurmazsan hamile değilsin..

Daha ne diyeyim artık..

• Hamile olsan çoktan karnın büyürdü.

0|0
    0|0
    • Voleybolcu bir kadın doğum yapana kadar hamile olduğunu anlamamış ya ben de öyleysem.

• Şimdi benim mantığıma göre bu kadının fit bir vücudu olduğu için bebeğin varlığı daha kolay anlaşılmaz mı?

• Bu bebeğin durumuna göre değişir. Gelişim fazla olmazsa kaslar karnın şişmesini engelleyebilir. Sözü geçen sporcu da göbeği çıktığını sanıp daha çok spor ve diyet yapmış olabilir.

• Test yaptır.

0|0
    0|0
  • Ucuzsunuzzzzzzzz Basitsinizzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
    • Aaa. Ben yaptığım şeyden pişmanım zaten ama o an erkek arkadaşım yerine sen olsan ucuz ya da basit olmamı düşünmeden aynısını yapardın.. Bence bana böyle vasıflar yakıştırmamalısın.

• Ben bir kızla evlenmeden ilişkiye girmem. Evlenmeden olmaz kafasındayım bu nefsine hakim olma meselesi. ucuz malın alıcısı çok olur. sen ucuz olduğun için sana gelirler

• Bu düşüncenin islami kurallar nedeniyle var olduğu kanısındayım.. Benim inancıma göre de ne yaparsan yap yaptığın üç katı olarak sana geri döner. Yani şimdi sen benim ucuz ve basit olduğumu düşünüyorsun ama eşin üç kat daha ucuz ve basit. Ben öyle birisiyle evlenmem deme sakın. Çünkü çevrem de ben de çok düzgün birisiyim ama yine de bir hata yaptım. Seninle olacak olanın nasıl olduğunu bilemezsin..

• Sanmam yani bu tur sorular artık saçma gelmeye başladı :))

0|0
    0|0
  • Değilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...