Sn ks ahalisi bakar mısınız?

p*rno filmlerindeki vajinalar çok pürütsüz duruyor.. bunu nasıl yapıyorlar? lazer, ağda, tüydö kücü vs... nasıl pürütsüz hale getirebilirim? bir lazer yaptıran arkadaşlar, tamamen pürütsüz oldu mu

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ordakı bayanlar lazer epılasyon yaptırıp bır krem varmıs ısmını bılıyordum unuttum sımdı ondan surup vajınanın daha beyaz ve prusssuz gorunmesını saglıyorlarmıs dıye bır sıtede okumustum cıddı bır magazın sıtesıydı gectıgımız aylarda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• photoshop dıye bır sey var

0|0
    0|0
    • anladım.. çok pürütsüz olmazyani

• çok nadır olanlar var ama nerdeyse butun flımlerde kaymak gıbı , obur turlu olsa zaten satamazlar

• parayi orayla kazaniyorlar mecbur bakacaklar

0|0
    0|0
  • Jilete devam:)

0|0
    0|0
  • Makyaj yap orana onlarda oyle

0|0
    0|0
  • "Gizli Kullanıcı (18-24) 13saniye Şikayet bol bol yalatıyolar dene bence "
    çok çakalsın :DD

0|0
    0|0
    • iğrençleşmeyin.. oral iğrenç :/ temizlik açısından sormuştum soruyu

• p*rno filmlerindekiler ameliyatlı soran, gerdirme ameliyatı oluyorlar

• bol bol yalatıyolar
    dene bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tüyler açısından lazer en iyi uygulama. Ben ütüleme denilen yöntemin en başarılı olduğunu düşünüyorum.
    Ancak filmlerde gördüklerin vajinal estetik görmüşler çoğu. ABD de ve İngiltere de çok yaygın yapılan bir estetik müdahale. Adına labiaplasty deniyor. Youtube de ameliyatları görebilirsin. Ben şahsen tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • Lazer super bir yontem tavsiye ederim yaptirdim neredeyse hic yok ama devam ediyorum o gorduklerin kadar puruzsuz oluyor

0|0
    0|0
  • Lazerle tabiki oluyor

0|0
    0|0
  • Agda olduğunu düşünüyorumm. Onuda biz kızlar pek tercih edemiyoruz acisindan

0|0
    0|0
Yükleniyor...