Kapat

Ne hale gelmişiz kızlar? ne hale gelmişiz kızlar?

bunu kımseyı yargılamak ıcın yazmıyorum ama utanc verıcı gelıyor artık. sevgılımı nasıl tahrık edebılırım, sevgılımle sevısırken su oldu, yok arkamdan dıskı cıktı, yok ıcıme bosaldı. ya bu bır tek bana mı edepsızlık gelıyor? aılelerınızın yuzune nasıl bakıyorsunuz? her sey nasıl bu kadar basıt bır hal alabıldı? sevmek cınsellıkten mı ıbaret?

2|5
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Ah be bacım biraz dan bu soruları soranlar sana saldıracak
    her cumlenin arkasında yim da zaman böyle yaptı bunları

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• herşey sanalda panpa, realde oturur yüz yüze 2 kelime edemezsin. sanalda döktür babam gitsin :D o hesaptan yola çıkarak. insanlar yüz yüze geldiklerinde suspus otururlar, yüzleri kızarır. ama sanalda anasını satıyım atı alan üsküdarı geçiyor :D yok bana şöyle yaptı beni dağa kaldırdı tencereyle kovaladı. kafama sosis fırlattı. yok beni yatağın köşesinde sıkıştırdı. fantazilere bak mk. :D

1|3
    0|0
  • Hepsi hayal ürünü.

Çünkü % 99 evden bakkala çıkamayan tipler. aksini iddaa eden varsa buyursun:)

1|2
    0|0
  • bence çoğu hayal dünyasında yaşayıp olmasını istediği şeyi yazıyor buraya,, memleket ruh hastası kaynıyor demedi deme

1|2
    0|0
  • Bende üzülüyorum hallerine

2|1
    0|0
  • sasitmana gerek yok.75 milyon insan var bu ulkede. elbet karisini satan kizina sarkan annesi babasi sorumsuz olan, modernlesicez diye kizina ogluna ses cikarmayan insanlarda var. burdakiler o tarz sorumsuz insanlarin nesilleri.

1|1
    0|0
  • Bu sorulari sorankarin cogu soru sormak icin soruyor ve sorduklari seylerle yakindan uzaktan alakasi yok.. ben cogu soruya inanmiyorum.

1|0
    0|0
  • Olay bekar insan ile evli İnsan arasındaki fark. Bekar insan, yanımda olduğunu hissedeyim, sevgi, aşk, el ele tutuşma, bir öpsem gibi temiz duygular içindedir. Ama evli insan, görmüş geçirmiş insana bunların anlamı yok, Masumiyet gitmiş oluyor devamlı action peşindeler. Kız erkek oIarak farketmez.
    Sanırım sizde bekarsınız. ve düşünceleriniz normal ve doğru

1|0
    1|0
    • soyledıgım seyı yapanlar sadece evlı ya da evlenıp ayrılmıs ınsanlar degıl kı

• Onlar burada hayal kuruyor
    bir b*k yedikleri yok zaten cogu ortaokullu

1|2
    0|0
  • burada laf soleyenlerin hepsi mutlakaa birileriyle yatmistir burada ahlak bekcisi gibi konustuklarina bakma herkes herseyin farkindaa :

1|0
    0|0
  • Yozlaşmanın net bir şekilde görüldüğü bir haldeyiz işte hal bu

1|0
    1|0
  • azgınlığımız başımıza vurduuu :D havalarda ısındı tabii herkesin libidosu tavanlarda :D:D:D

1|0
    0|3
  • p*rno kültürü.

0|0
    0|0
  • ciddiye alma hepsi gerçek değil

0|0
    0|0
  • ya kasarin verdigi edep dersinden nolur yaa yazmis namus burada diyenler bilmem ne millet ucu besi bianda götürüyor burada namus timsali oluyor gecsenize bunlari sen cok haklisin sayin soran bacim millette ahlak denen sey bitmis aski bacak arasina almis Allahin lutfedip verdiği aşkla bunlarin aşk dedigi sey ayni degil heleki bazilari mesela kerhane calisani gibi benim icin ama gel gör ki klavyesinin tuslarina siginiyor zavallai karaktersizler

1|0
    0|0
  • Haramdan hayır gelmez ki allah ıslah etsin

1|1
    0|0
  • Yargılamak içinde yazabilirsin.. Benim midem bulanıyor öylelerini görünce.. ama hepsine lafı koyuyorum

1|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Anlattiginiz yasam biçimini tercih etmiyorum, ama hicbir insanın yaşamını da yadirgamiyorum.
    Bana gore Kulu kul değil sadece Allah yargılar...

2|0
    0|1
  • Edepsizlikten başka birşey değil bu haltlari yiyip sonra namus bacak arasında değil diyenlerde cabası.

1|2
    0|0
  • Herkesin kendi hayati kendi kararlari. Dusunme onlari sen bosver.

1|1
    0|0
    • öyle tabide ne bileyim tuhaf geliyor

• aynen katılıyorum size

1|1
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz;

Sen sadece kendin için endişelen

1|0
    0|2
  • herkesin terbiyesizliği kendine sen düşünme ilerde pişman olurlar ama geç olcakkk !!))

1|1
    0|1
  • Çok haklısın ama kızları önce kendime baglayip sonra hipnoz ediyorlar daha sonrada aliskanlik oluyor seninde başına gelebilir benimde. Tabi birazsda saf olmak lazim karsidakini taniyamamak için

0|1
    0|0
  • burdan yazılan soruların çoğu fake inanıyor musun grrçekliğine sosyal hayatta bir merhaba diyemeyen insanların sallamasyonla kendilerini tatmini

1|1
    0|0
    • tabıı cogu oyle ama olmayan seyler de degıl

Yükleniyor...