Vajinamin sağ dış dudaginda... detayy?

Oncelikle şunu söylemek istiyorum bilgisi olmayanlar yorum yapmak için yorum yapmasin..
Soruma gelecek olursak bugün kalktığim da vajinamin sağ tarafında ki dış dudakta sivilce gibi bişey çıkmış. Elleyince fazlasıyla acı veriyor. Dayanamıyorum. Napmam gerekir? Canim cok yanıyo.

0|0
527

En İyi Erkek Görüşü

• Sivilcedir korkma, ama sakın patlatma, kendiliğinden patlayana kadar elleme. Arada bir tentürdüyot sür üstüne (yaralara sürülen kırmızı ilaç var ya o)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• dokumacı kızlar geldi aklıma.. haydarpasa garında anası da yanında istedim de vermedi çıban da çıksın a-mında, yalelli yar yar.. dokumacı kızlar yalelli yar yar.. gibi gibi gibi.. bu arada genital uçuk olabilir.. tabi doktor değilim sadece bir tahmin..

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • Basit bir sivilce olabilir antibaktireyel krem sürüm , eğer büyür ya da geçmezse doktora gidin mutlak hassas yer sonuçta

0|0
    0|0
  • Sivilce oluşumu acı verebilir. Dokunma bir süre. İltihap ucu oluşunca sıkarak kurtulabilirsin.

0|0
    0|0
  • sık onu :D

0|0
    2|1
  • sivilce biraz bak kadın doktoruna git

0|0
    0|0
  • görmeden bir şey diyemem

0|0
    0|1
  • en son ne zaman seks yaptın tahriş olmuş olabilir sadece şişme olabilir sivilcr ise geçer

0|0
    0|0
    • Seks hayatım yok.

• fazla mast yapmışda olabilirsin bundada yoksa bir doktora git şimdi bilemeyiz burdakilerinde bilgisi ebnim kadrdır

• cinsel birlikteliğin oldumu mikropta kapmış olabilir

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi olabilir mi?

0|0
    0|0
  • ağız içinde çıkan aft var.. öyle bişey olabilir...

0|0
    0|0
  • Sadece sivilce mi yoksa kızarıklık şişlik veya ağrı gibi şikayetlerinde var mı?

0|0
    0|0
    • Sadece sivilce. El sürünce fazlasıyla acı oluyo.

• De.

• burdan olmaz ama :)

• senin care yok ölcen

0|0
    0|0
  • sabır sabır... burdan bir mavili gelip o siivilceyi öpüp ısırsa patlatsa rahatlayacakmısın?

0|0
    0|0
    • Benim sivilcem bir süre sonra geçer de sende o zihniyet olduktan sonra hiç bir cacık olmaz.

• Googleden araştırmayı bende bilirim fakat orda yazan herşeye sıcak bakmiyorum ben.
      Burada sormamda ki amaç belki kizlar da da çıkmış olabilir, veya erkeklerden de kız arkadaşında çıkmış olabilir.
      Senin gibi at gözlüğü takmis zihniyet anlamaz bunu. Yorma o küçük beyncigini.

• kendin pişir kendin ye diyorsun yani...

• bu soruna cevabım bir doktora görün herşey olabilir

0|0
    0|0
  • ÜroLojik destek al.

0|0
    0|0
  • Biz ne bilelim kiz yorum yapma diyorsun bilmeyenlere soruyorsun Jinekologa git biz dr muyuz

0|0
    0|0
  • olur böyle şeyler. doktora git bence. dermatolog derdine çare olabilir.

0|0
    0|0
  • Yumusatıcı krem surebilirsin, be soğuk buzu orada gezdir faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • Rahim kanseri olmuşun...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• Anladığım kadarıyla bir sivilce. Muhtemelen iç çamaşırın tarafından da tahriş olmuş ve daha da ateşlenmiş. Eğer iç çamaşırının modelini değiştirirsen en azından daha fazla tahriş olmasını önleyebilirsin. Kendi haline bırakırsan büyük ihtimal geçecektir.
    Ancak sıcak suyun iyileştirmeyi hızlandırma etkisi var. (mesela sıcak su kaplıcası). Kaplıca zor dersen, küveti sıcak su doldurup oturmak, ya da sıcak sabunlu su hazırlayıp bez ya da pamuk ile sıcak sıcak pansuman yapmak da iyileştirmeyi hızlandırabilir.
    Bir de kaynana ilacı önerebilirim. Kuru soğanı tam ortadan 2ye böl. Teflon tavada biraz ısıt. (sakın yağ, su vs koyma. Kuru tavada ısıt) Sonra sıcak sıcak sivilceye bas. Çok sıcak olmasın, derini yakma. Dayanabileceğin sıcaklıkta olmalı. Gerçekten işe yarıyor.
    Ama tabi bunun sivilce olduğundan kesin emin isen bu dediklerim işe yarar. Emin değilsen mutlaka bir hekime görünmelisin.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Temzi biriyim. Evet eminim sivilce bu sabah çıktı.
      bir iki gün daha beklicem eğer gitmese dediklerini uygulucam. Yine de gecmese hekime basvurcam. Tekrar teşekkür ederim.

• Sivilce deyip geçme, hemen bir Bactroban ya da Bepanthen krem sür ve bir süre öyle bekle iç çamaşırı giyme ki cildin iyice emsin. İç çamaşırlarını sık sık değiştir ve vajinanı sabunla her gün iyice yıka.

0|0
    0|0
    • Hergün çamaşırımi değiştiririm. Oldukça temiz birisiyim.

Teşekkür ederim.

• Geçer zamanla sıcaktan olabilir :) rica ederim :)

• Ya aman. Sivilce bu geçer.

0|0
    0|0
  • temiz tutmuyormusun

0|0
    0|0
  • jinekolağa git sakın elini sürme ihmal etme. muhtemelen ufak bir poerasyonla patlatırlar onu. dediğim gibi sen sıkma olurmu.

0|0
    0|0
    • Sıkmak mı? Ellemeye dayanamiyorum.

Teşekkür ederim.

Yükleniyor...