Bakire olup da anal, oral yaşayan var mı ?

Bu durum çok eleştirilen bir şey biliyorum ama bunu normal olarak yaşamak isteyip de kendini kısıtlayan çok insan var. İleride sorun olur mu kaygısı taşıyıp da belli sınırlar içinde kalmak isteyenlar var fakat bunları yaşayanın da normal yoldan ilişkiye girmiş bir insandan farkı olduğunu düşünmüyorum.

Peki bekareti vermeden yaşamanın sınırı nedir ? Bu şekilde yaşayanlar aslında normal bir seks istedikleri halde sadece bazı kaygılardan dolayı mı yoksa en güzelini evleneceği kişiye saklmamak en farklısını onunla yaşamak için mi böyle yapar ?

Bir de bazı şeyler yaşanır ama bekaret evlenmeden olmaz diyen kızlar neler yaşar yani sadece öpüşme koklaşma falan mı yoksa seksin diğer çeşitlieri de buna dahil midir ?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• sen git ellet yalattır soktur sonra ben bakireyim de oldu canım başka?

1|14
    0|2

Kızlar Ne Diyor 11

• Anal oral yap kızlık razımı eşim bozsun var mı böyle bir şey. Eşine saklamak istiyorsan kendini herşeyinle saklıcaksın bi kızlığın gitmedi diye kendini eşine saklamış ilk onunla ilişki yaşamış olmuyorsun.

2|5
    1|0
  • Boyle cok kişi var bence bu kendini kandırmaktan ziyade onu bakire bilerek evlenecek kişiye yapılacak en büyük ihanettir .

0|5
    0|0
  • Büyük bir aldatmacadır evleneceği erkeğe. Temel çürükse bina yıkılmaya mahkumdur.

0|9
    0|0
  • bence namus iki bacak arasında değildir beyindedir kişinn içindedir.isterse hiç kimse bilmesin hiç kimse duymasın görmesin sen kendin biliyor ve bundan utanmıyorsan zaten söylicek söz kalmamıştır.insan vicdanen ve ahlaken bunu kendine yedirebiliyorsa bırak kimse bilmesin kendi kendie içi rahat ediyor ve kendinden utanmıyorsa bırakın gitsin.

1|5
    0|4
  • bekaret ayrı bir konudur her kız özel olsun ister ve evleneceği erkeğe saklar bunun yanında tabi bayana yönelik toplumsal baskılar da vardır eğer sevgiline gerçekten güveniyosan anal yaparsın seksin her halini bekaretine zarar gelmeden yaşar ve yaşatırsın hem aldatılma riskin de olmaz ;)

0|2
    0|7
    • burda tezat yok mu?

sevgiline güveniyorsan normal yoldan cinselliği yaşa o halde

burda güvenmeyen kız değil mi?

• mitokondri amma saçmalamışsın. hele bi soluklan yeğen.ben de şunu anlamıyorum siz kadınlar için seks elinde tutumak için yapılan bişi halbuki yapıyorsanız isteğinizden yapın bu benim zoruma daha çok gidiyor nedense

• bi süre sonra ister istenmez seks yapmak zorunda kalıo kızlar çünkü erkeklerin hepsi sekse çok düşkün sevgilisi yapmayanlar da gizli saklı kaçamaklar yapıp mutlaka başkalarıyla ilişkiye giriyor bu bi gerçek ben sevgilimle yaptığım halde yine de başka biriyle yatmıştı bunu çözmek için ya kız fedakarlık yapacak ya da aldatılmaya mahkum kalacak

• Hayatımda öyle şeyler yapmadım.Büyük konuşmayayım ama anal sekse büyük bir şiddetle karşıyım.Hem günah hem de, bence yapan kadınlar yapmasın çünkü ileride kakalarını tutumaz duruma geliyorlarmış.

0|3
    0|2
    • makat defermasyona uğrar zamanla ama bir kadın doğum yapsada o vajinası yine eski haline gelir.

• evet çok haklısınız. bi araştırın bakın eski p*rno yıldızlarının halini. çocuklar gibi bezleniyorlar şimdi. ultra prima kullanıyorlarr

• elbetteki o kadarrrrrrrrr

0|1
    0|6
  • ben ilk ilişkimden önce bi erkekle öpüşmemişdim bile...

0|1
    0|0
  • kadının da evlenmeden önce cinselliği yaşamaya hakkım var.evlenmek isteyene yaptım da derim.neyse ya kız evlenmek istemiyorsa aynı evde bir erkekle her gün olmak istemiyorsa birlikte yaşam istemiyorsa sexten mahrum mu olacak.?

0|0
    0|1
  • herşeyi tek bir erkekle yaşıcam dedim ve bunu gerçekleştirdim pişman değilim sevgilime hiç yalan söyleyip onu kandırmadım . Her haltı yiyip sonra bakireyim diyen kızlardan helede özellikle anal yapanlardan tiksiniyorum bence asıl namussuz her b*oku yiyip milleti kandırıp ben kimseyle bişey yaşamadım deyip her ay başkasıyla bi yatakta sabhlayıp sözde bakireler.

0|9
    1|0
  • bence namus iki kaşın arasındadır.kim ne derse desin.bu böyledir.

0|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 7

• evet biz sevgilimle öyle yapıyoruz ve bu durum ıkımızıde rahatsız etmıyor onun bekaretine dokunmuyorum çünkü hayat bu nikah olana kadar hiçbirşeyin garantisi yok...yine de karşılıklı anlaşmaya bağlı erkek hemen olsunda ne olursa olsun dıye bencil olmamalı bayanı düşünmeli

0|0
    0|2
  • birçok hatun var böyle yapan. aslında bekareti önemsemeyen ama yinede ileride bir sorun olur falan diye korkup böyle takılan.

1|0
    0|0
  • kimi kadın için bekaret aşırı önemlidir, önemli olmasına önemlidir ama vucudunun geri kalanı zevkleri için kullanmaktan geri kalmayan kadınlar da vardır.. bekareti hariç herşeyi yaaşamak isteyebilir. evlendiği zaman ise ben namuslu bir hanım kızım demesi yüksek kuvvetle ihtimaldir çünkü onun için sadece namus bekarettidir. aslında bu 'tabu' duygusudur. onun için bekaretini evleneceği insandan başka kimseye vermek istemez bekaretini.. bilmezki gönlü fahişe olmuştur. artık iflah olmaz, yalan söyleme tenezzülüne girmiştir, ömür boyu evli kalacağı insana. evlilik süresinde kaçamak ilişkileri yaşaması da onun için çok normal birşey olarak görülmektedir. diger yandan geçmişinde yaşadığı şeyleri dolu dolu kimse ye hesap verme zorunda olmadan yaşasa insanlığını kaybetmemiş olacaktır. lakin bi kere artık insanlığını kaybetmiş ve ondan olacak çocuga ne kadar annelik yapacağı bile meçhuldür.

0|1
    1|2
  • bakirelik kavramı çok geniş bir kavramdır kısaca vajinadaki ince bir zardır kişinin içi pis olmasın o zar yırtılmaz ama başka yerleri yırtılır ve o zarın hiçbr anlamı kalmaz önemli olan o kızın kalbi düşünceleri dir namusudur bu zamanda sağlam kız bulmak zor biz erkeklerin işi gereçkten zor

0|0
    0|0
  • namus iki bacak arasında değildir .diyen adam bakire olmayan kızlarla çıksan o zaman...zaman geçer yıllar değişir .yıllar değişti diyede herşey istenmeyebilir. o zaman beklersin birkaç zaman. evlenirsin ..bir sürü zamanın olur her zaman

0|1
    0|0
  • erkekler safsınız kadınlar siz de ikiyüzlüsünüz bu konuda hem de çok

0|0
    0|0
  • Eğer birden fazla anal yaptıysa bana yutturamaz hertürlü anlarım tarifindeki kız tipleride potansiyel f*hişedir bana göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...