Düzensiz adetim bu sefer cok gecikti, gebelik testim negatif yinede gebe kalmis olabilirmiyim?

12 gün gecikmem var bu ay ama normalde sık sık düzensiz gelir adetim. Gecen ay esimle 2 gece korunmasiz iliskiye girdik ama bosalmaya yakin geri cekildi kendisi. Buna ragmen zevk suyundada sperm oldugunu biliyorum. Adetim geciktikden 6 gün sonra 1 gebelik testi aldim negatif cikti 2 gün sonra tekrar birtane aldim ve oda negatif cikti. Henüz hala adetim yok 12 gün oldu. Hamilelik belirtileri veya adet dönemi baslicagina dahir belirtilerde yok. Sizce gebe kalmis olabilirmiyim? ya da 2 testin negatif cikmasi bana kesin sonuc vermis olabilirmi? Bazen negatif teste ragmen bir cok gebelik tespit edildi baska bayanlarda. Henüz anne olmaya hazir degilim

• evet
    100% (2)80% (4)86% (6)Oy Ver
  • hayir
    0% (0)20% (1)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Pimpiriklenme bu kadar kafana taktığın için gecikiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Erken gebelik testlerinden mi yaptın?

0|1
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erken gebelik testinden yaptıysan yanıltmış olabilir yanlış çıkmış olabilir. Lütfen beni yanlış anlama eşinlen şu anda kaç yaşındasın ve aslen nerelisiniz iki? Ben insanların aralarındaki yaş farkını ve aslen nereli olduklarını çok merak ediyorum.

0|1
    0|0
  • hamile olma ihtimalin yüksek 3 gün daha dur test yap yine negatifse hastaneye git bebek yoksa söktürücü ilaç versinler

0|1
    0|0
    • Neden yüksek 2 test negatif sonuc verdiyse?

• Aile hekimine gitsem yaparmi?

• yapar ordanda çıkar söyle ama seni kadın doğuma yollar işte hamilemisin değilmisin diye

Yükleniyor...