Nedir bu bekaret kavgası?

Kızlar sorum size , neden bekaret için kavga ediyosunuz . Zevkler yanınızda dururken neden bu korumacılık . Ne işinize yarıcak neden saklıyosunuz , hiç anlamıyorum . Bana tek bir mantıklı cevap verin tamam dicem . kim zevk almayı hastalık haline getirip karşı cıkarki . Herşey elinizin ucundayken çok merak ediyorum .

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• kadının kişiliğini yansıtır çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• normalde cinsellik katagorisine cevap vermem ama dayanamadım. erkekler yüzünden olmasın erkekler bakire kız isteriz , o benim namusum ben bakire kızla evleneceğim diye tutturursa bayanların koruması normal değil mi ? siz erkekler çok tuhafsınız evlenmeye gelince el değmemiş bakire olsun sevgiliyken ya da normal zamanda sex e sıcak bakılsın. nedir sizin derdiniz ?

11|6
    0|2
  • Bu tarz davranışlara maruz kalmamak için link

6|2
    0|0
  • Günah olmasaydıda evlenene kadar yinede korurdum.Karakter meselesi.

4|4
    2|1
  • ALLAH'in emrettigi birseyi sorgulamanin alemi yok ! Zaten herkes ALLAH'in kurallarina uysaydi ne kizlar yüz üstü birakilirdi ne de erkekler can yakardi, ama imtihan dünyasi kötüler olmazsa iyilerin kiymeti bilinmezdi

3|6
    2|0
  • siz neden her sevgılım versın ama karım bakire olsun dıyosunuz ?

6|2
    0|0
  • Gecen gün bir erkek, neden bakire bi kizla evleneyim ki, sanki benim hic ondan önce yatip kalktiklarim olmadi dedi.. Gercektende ciddi samimi olarak bunu dedigine inanamadim.. Ama gnl-ablaa diye biri yazdigi gibi,... Artik kizlarinda pek fazla secme hakki yok, erkekler her halti yerler, namuslu, cinsellik yasamayan kiz isterler,.. Erkeklerde farkli düsünmeye baslasaydi, bakire olan birkactane kiz kalirdi. Ben bakire degilim,.. Memnunum halimden :) Erkeklerinde ne düsündügüüüüü umrumda degil

3|0
    3|2
    • bakire değilsen o senin seçimin ama ben senin gibi biriyle dünya güzeli olsan evlenmem

• frankie öyle deme ben gakgos icinnn neler yapmazdim keske istese beni :D

• hahah tabi canım bilmez miyim:D

• GElenekler görenekler örf adet ne dersen işte adına burası Türkiye bekaret önemli namus bi kan damlasında aranmakta kanamadımıdamı namussuzsun ama dogumda bile yırtılan kızlık zarları var erkekler bunu bilmez keşke kadınlar siz erkekler kadar rahat olabilseydik özgür olabilseydik herkez ahlaklı olmalı ama bu bekarette aranmamalı bilmiyorum saçmaladımmı ama düşüncelerimi anlatailmişimdir umarım

1|1
    3|0
  • erkeklerin bakıs acısı yüzünden olabilir ama erkekler benim hakkımda kötü düşünücek diye de insanlık haklarımdan ödün vermiyorum gönlümce yasarım herşeyi

1|0
    4|2
  • bunun sebebi sizsiniz ozaman bakire arayışına girmeyin

1|0
    0|0
  • Evet bakireyim ve kendimle bu konuda gurur duyuyorum çünkü irademe sahip çıkmayı biliyorum. Bedenime saygı duyuyor kendimi seviyorum ve işte bu buna ben ömrümü feda ederim dediğim insana feda etmeyi düşünüyor. Küçücük bir zevk uğruna onun bunun altına yatmayı istemiyorum zaten midemde kaldırmıyor tek bir gerçek ve tek bir kişi olmalı diye düşünüyorum.

2|2
    0|0
  • peki siz erkekler neden evlenirken bakire kız arıyorsunuz ? bu ne kdar saçma bi soru !

4|5
    4|0
    • hepsi aramazki

• sen bu mantıkla gidersen yanmıssın erkek adam yapar kadın yapamaz böyle sacma düşünce nerde görülmüş :)

• erkek haytında biri yokken yapabilir kadınların ve erkeklerin cinsel ihtiyaçlarının bir olduğunu düşünmüyorum hem yanarken seni de yanımda götürmiycem ya bukadar tasalanma

• Bir kızın en önemli çeyizi bekaretidir.

3|9
    3|1
    • cevap budur +1 kapak :D

• Bu benim kendi görüşüm. Onları bakireden sayan mı var?

• işte enayi bulurlarsa sayırıyolar kendilerini :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 4 neden.

1-Din

2-Gelenek

3-Evlenirken bakire kız arayan erkekler

4-Evde kalmaları :) en az olasılıklısı 4. ama onun da ihtimali var elbette

2|1
    0|0
  • hiç takmayanlar var inan ki. benim bi kız arkadaşım anlatıyodu. virgülüne dokunmadan aktarıyorum: 'lisedeyiz, bi erkek arkadaşım var öpüşüyoruz ama o kadarda kalıyor. daha ileri gitmiyoruz. sonra en samimi arkadaşım yanıma geldi. erkek arkadaşımızla neler yaptığımızı falan konuşuyoruz. arkadaşım bi anlatmaya başladı ben utandım çünkü şimdiye kadar sadece evlendiğimde olur sandığım şeyleri şimdiden yaşamaya başlamıştı. kendi sevgilisinin içine nasıl girdiğini ballandıra ballandıra anlatıyor, ne kadar zevkli olduğunu söylüyodu. bana da sordu neler yaptığımızı. ben de öpüşüyoruz, bacaklarıma göğüslerime dokunuyo falan dedim. bana aptalsın sen kızım dedi. sen böyle devam et, asıl zevki kaçırıyosun, seni tutan şey nedir? diye sordu. bunlar kafama takıldı ve bi sonraki haftasonu ben de sevgilimin ilk kez içime girmesine izin verdim. o günden beri de çok büyük keyif alıyorum' diye anlatmıştı.

0|0
    0|0
  • benim düşünceme göre bir kızda bekaret önemlidir... ha şu söyle bir durum var ben bakir değilim belli bir tecrübem var ama kesinlikle bir kızı kandırıp bekaret bozmadım sadece muhabbet sohbet ettim aşkımı yaşadım ben her zaman diyorum benim hayatımda herşey sex değil bu yüzden olabilir... can yakmadığım için namuslu temiz el değmemiş bir kızla evlenmek benim hakkım

2|0
    4|0
  • sen bekareti alınmıiş bir kızla evlenir misin önce bu cevabı verebilmen lazım... korumaya gelince dinimiz koru diyorsa koruyacaktır elbet kızlık hiç bir erkeğin oyuncağı olamaz o bir kız için namustur el sürülmemiş demektir...senin karını senden önce halletseler hoşuna gidecek mi?

0|0
    0|0
  • koçum böyle kızlar senin gibi mezhebi geniş kişilere layık güle güle kullan

1|0
    0|0
Yükleniyor...