Hiv ilişki ve direk yaradan kan teması dışında bulaşmaz değil mi mesela ben kan aldırdım o tek kullanım oluyor tuvaletten filan?

Hastanede kan aldırdım mesela adamın eldiveninde böyle çok az kan vardı iğne tek kullanımlık ama iğnyi sokmadan alkolledi aldı kanımı o kandan bir şey olmaz değil mi zaten hiv hemen ölüyor galiba bide tuvaletten filan hani anca ya ilişki olması lazım ya da direk kan teması değil mi berberden filan kan aldırırken tuvaletten yemek yerken filan olmaz yani

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiv kan hastalığıdır. Senin vücudunda açık bir yara vs var ise Hiv virüsü taşıyan biri ile aynı ortamda bulunursan da risk olabilir. Alkolden geçmiş iğne ( ki zaten onlar tek kullanımlık ) sana zarar vermez. Verse bile 7 sülaleni zengin edecek tazminat alırsın üzülme :D

0|0
    0|0
    • Tazminatı boşver ya vermez değil mi iğneden değilde adamın elinde böyle küçük kan damlaları vardı kurumuş diğer insanlardan alırken biraz damlamış eline ondan dedim alkol yok eder herhalde

Kızlar Ne Diyor 1

• Sdce kan ve cinsle iliskiyle blasyo ama son zamanlarda sivilarla bulasma riskj ortaya ckti gozdeki sivi falan agzdki o yuzdn emin dgller bu yollardan

0|0
    0|0
    • Sonuçta aynı tuvaleti kullanmaktan işte hastanede kan aldırırken filan bulaşmaz değil mi cinsel ilişki öpüşme onlar zaten tehlikeli

• deldgi yerle temas oldmu alkolle slyrz:o oldryo ztnde

• O zaman sorun yok :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sen hiv hastasımısın anlamadım şimdi ben konuyu yoksa başkasından nasıl gecer dıyemı soruyosun

0|0
    0|0
    • Başkasından nasıl geçer diye soruyorum ya mesela hastanede kan aldırdım adamın elinde kan vardı biraz birinden damlamış herhalde iğne tek kullanımlık iğneyi sokarkende alkolle temizledi kolumu sorun olur mu diye soruyorum.

• hiv cinsel yolla ve kanla bulaşan bır hastalıktır kanla bulaşma olasılıklarıda şudur karşınızdakı ınsan da hıv var ıse sızınde vucudunuzda acık yara var ıse o kışının kanı o acık yaraya gelırse rısk vardır ama en bulaştırma rıskı cınsel ılışkıdır ole kolay kolay gecmez abartıpda canınızı boyle şeylere takmayın olurmu ne gelırse allahtan gelır sen sadece tedbırını al yeter ama bole ehvam yaparakda deıl yanı

• O zaman o iğne deliğinden geçmesi imkansız gibi bir şey

• Sen adamın elindeki kandan sana hiv bulaşır mı diye mi soruyorsun

0|0
    0|0
    • Evet kurumuştu iğneyi sokarken alkolde sürdü bir şey olmaz herhalde

• Bir kere o adamın elindeki kanın hivli olduğu ne malum korkma bu kadar vesvese yapma bir şey olmaz

Yükleniyor...