Lutfen ciddi olanlar yorum yapsın sorunum ciddi?

Arkadaslar cok buyuk bir problemim var lutfen ciddi ve seviyeli olun. Orgazm olamıyorum ve vajinam cok kuru oluyo gram ıslaklık yok daha da önemlisi cok etkilendiğimde belkide orgazm olacakken nefesim kesiliyo ölücekmis gibi oluyorum ve durmak zorunda kalıyoruz iliskiye girmedim ama sevisme esnasında oluyo bunlar. Gondola bindiğimde de alşaya doğru giderken kesiliyo nefesim sorunum ne ya

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• benim partnerimde de vardı bu sorun. seni anlıyorum.

0|0
    0|0
    • Peki çözüm bulabildiniz mi ilerde evlendiğimde asla iliski yasayamam bu sekilde

• Ben tesekkur ederim seviyeli bir sekilde yardımcı olmaya calıstıgın için 👍🏻

• ne demek. vazifemiz

Erkekler Ne Diyor 16

• Öncelikle vajinal kuruluğun nedenlerini araştırmak gerekli.

0|0
    0|0
  • olmaz diye birşey yok kaygılanma

0|0
    0|0
  • aşırı heyecandan kaynaklanıyor. bence doktoro görün belki astım hastalığı gibi bir hastalık olabilir. filmlerde özellikle korku filmlerinde görmüşsündür aşırı heyecandan nefes alamaz duruma gelip ilaç kullananları onun gibi.

0|0
    0|0
    • Evet olabilir teşekkürler

• sorun değil bence en kısa zamanda bir doktora görün yani illa sevişirken böyle oluyorum demenede gerek yok aşırı heyecanlanınca oluyor dedinmi tamamdır. geçmiş olsun.

• aynen psikolojik ayrıca orgazm demene saçma sapan cevap verenleri anlamıyorum sanki kendileri hiiç olmuyor

0|0
    0|0
    • Evet özellikle seviyeli yorum yapın diyorum abaza dolu

• onların başına vurmuş cinsellik bile belli bişeyden sonra yaşanır ama bunlar tanımadığı insanlra bile kayma derdine üstelik gizlisin diye atarda yaparlar

• o hastalık tükürük gibi ordada salgı bezleri var düzgün çalışmıyor demektir doktora görün

0|0
    0|0
  • Heyecanını yendiğin ve kendini olayın akışına bıraktığın takdirde problem kendiliğinden hallolucak.😉

0|0
    0|0
  • Psikolojik atlatabilirsin beyinde bitiyor

0|0
    0|0
  • tecrübeli kollara bırakman lazım kendini.)

0|0
    0|0
  • nefes darlıgı olabilir

0|0
    0|0
  • Psikolojik.

0|0
    0|0
  • Panik atak olabilir ama ilişkiye girmeden bilemezsin

0|0
    0|0
    • Evet panik atak olabilir dediğiniz gibi

• Muhtemelen öyle fazla heyecan panik atak getirir bu da poskolojikmen hazır olamazsın islanmada olmaz organzm olamazsin

• ceşmeyi ac sula oraları bişey olmaz , bide üstüne s*kiş ohhh

0|0
    0|0
  • sırf bu hastalıklar için kurulmuş bir bölüm var bayan KADIN HASTALIKLARIIII

0|0
    0|0
    • Ne diyebilirim allaah allah

• detayda yazdıklarının aynısını..

• herşey beyinde biter. sen ilişkiye girmiyorsun. sevişmek orgazm için ön hazırlıktır. tam bir ilişki yaşamadan kendinde bir problem olduğunu düşünme. Düşünüp kendini bu şekilde şartlarsan beynin vücuduna bu şekilde emir verir ve daha büyük problemler yaşarsın.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler dikkate alıcam

• psikolojik yazık kıyamam ya :(

0|0
    0|0
  • cakma bakire doktora git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikolojık bendede oylleydı.. psikologa gorun

0|0
    0|0
    • Sizin geçti mi? Nasıl anlatabilirim ki doktora

• Aynı nu sekılde depresyonda da olabılırsın

• Uçuşta sorun yaşıyorsun yükseklik korkun var..
    Ayrıca orgazm öyle kolay kolay olunmuyor zaman, alışkanlık, ten uyumu, istek, zevk almayı bilmek ve ön sevişmeyi uzun tutmak gerekiyor yıllarını vermen lazım nirvanaya ulaşman için.

0|1
    0|0
Yükleniyor...