10 gün adet gecikmesi, 2 gebelik testi negatif sizce hamile olabilirmiyim?

normalde adetim 1-3 gün arasinda (yanlis hatirlamiyorsam) Geciktigi oldu. Hepde düzensiz diyebilirim bazen iki ay 15 günde bir bazen 26-27-28-29 günde bir geliyor ama şu an adetim 39 günden beri gelmiyor yani 10-11 gün gecikti. 7ci gün test yaptim negatif cikti 9cu günde tekrar yaptim oda negativ cikti. Hicbi adet olacagima dahir bir sanci veya baska bir belirti yok. Hamilelik belirtiside hic yok (bulanti, gögüs sancisi vs.) Biraz yorgun ve uykusuz hissediyorum bazen kendimi ama oda sanirim uyku düzenimden kaynaklaniyor. Bu aralar kafam biraz yogun ve azda olsa stres yasiyorum aile icinde sorunlar/gelismeler yüzünden. Sizde hamile kalmis olabilirmiyim? Esimle iliskiye cok girmiyorum kendisi isi yüzünden sehir disinda oldugu icin gecen ay sadece 1 gece iliski yasadik. Bilgisi olan lütfen yardimci olsun

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gecikme daha çok stresten gibi görünüyor.

0|0
    0|0
    • Bedensel bir stress degil ama daha cok ruhsal stres. Fark etmezmi?

• Hamilelik ihtimali çok zayıf. Rahatlayabilirsiniz.

• Umarim. Tsk ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• İçine boşalma oldu mu en son ilişikin de?

0|0
    0|0
    • Hayir bosalmaya yakin geri cekildi ama zevk suyundada sperm oldugunu biliyorum

• ilişkiden bir süre daha geçsin kan testi yaptır diyicem korun bundan sonra.

• Yeni jenerasyonda bakire kız yok heralde

0|0
    1|1
  • (negatif) diyosun negatiff

0|0
    0|0
  • Olamazsın.

0|0
    0|0
    • Eminmisiniz?

• Bazen gecikme olabilir biliyorsundur. Buda onlardan biri sadece sen bebek muhabbetine yoğunsun galiba bu ara aklına direk hamilelik geldi.

• 5 aydir evliyim hemen bebek istemedigimden kendimi biraz skiyorum bu konuda pek istemiyorum henüz diyebilirim. Ve testlerin cogunda yanlis sonuc ciktigida oldugu icin insan emin olamiyor. Buladar uzun bir gecikmede hic hatirlamiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesin sonuç için kan testi yaptir. Gebelik testleri bir aylik olmadan pozitif gostermiyor zaten kan testi en saglami.

0|0
    0|0
  • Olamazsın. Eminim son kararım

0|0
    0|0
    • Bukadar emin olmanin sebebi?

• Aman yarabbi bir ışık gordum..

• Evet ama bir cok testin yanlis sonuc verdiginide duydum ve buna ragmen hamile olduklarini farke tmwyen ve 20ci haftasinda doktor tarafindan ögrenen bayanlar varmis. Hamileligi saglayan hormon testlerdw bazen düsük oldugu icin cikmiyormus daha sonra cikiyormus sonuc olarak

Yükleniyor...