Penis büyütme ilaçları gerçek mi?

Arkadaşlar penis büyütme ilaçları gerçekten işe yarıyomu. İçinizde kullanan var mı ve marka verirseniz sevinirim. Lütfen bu konuda bilgisi olmayan yorum yapmasın.

Güncellemeler:
Allaha Şükür öyle bir sorunum yok yeterince büyük ama hep daha büyüğü ister insan

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Penis büyütücü olarak sipariş verdiği ve içerisinden büyüteç çıktığını duyduğum bir haber okumuştum, böyle şeyler hep insanların tabularından fayadalanılarak yapılmış şeyler, gerçekçilik payı olmayan şeyler. Gidersin muayene olursun eğer gerçekten ilikiye giremeyecek kadar küçük olduğu tanısına varırsa doktor cerrahi operasyon ile büyütür, ilaç ve araçlarla uğraşma ve kafanı böyle şeylerle meşgul etmek yerine alacağın zevke yönel derim hocam...

1|0
    0|0
    • Eyvallah kardeş bende aynı düşüncedeyim benim şükür öyle bir sorunum hiç olmadı aslında büyükte sayılır ama işte merak ettim kullanan ve sonuç alan var mı diye

• Eyvallah iyi geceler

• Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• yok ya, dengeni bozar içme öyle şeyler

0|0
    0|0
    • Bende öyle biliyorum ama mrk

• aslında öyle ilaçlar var ama millet kullanmaya korkuyor, çünkü bir referansı onayı olmuyor

• Ya tabi canım keriz gibi boşuna para vermenin bir anlamı yok

• Boş beleş işler hepsi. Uzak durmanı tavsiye ederim. Hormon yapını bozabilirsin.

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
    • Ya bitanesi var dedide emin olmak istedim

• sorun yoksa büyütme

0|0
    0|0
    • Yok çok şükür olsa zaten cerrahi 3 santim büyütülüyo onu yaprım ama 11 santime kadar yetiyo benimki 15 santim zaten ama işte merak ettim gerçekten varsa böyle bişey dahada büyümesini isterim tabi

• Yav işte boşuna dememişler ne gelirse başa ya meraktan ya yrktan diye 😂😂

• tıbbi karşılığı yok

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum

• ben düşünmüyorum , doktor olarak söylüyorum :)
      vakumlar var, onlar damarları genişletiyor ve damarlardaki kapakları bozuyor , işe yarayan tek yöntem cerrahi yöntemler , protezlerde var ama onlar en son kullanılan yöntemler

• Eyvallah hocam saolun şükür öyle bir sorunum yok bilgi için saolun

Yükleniyor...