Evlilik için kan testi yaptırırken sevgilinizin aids olduğunu öğren, yorsunuz ne yapardınız?

Evlilik öncesi hastanede kan testleri yapılırken sevgilinizin aids olduğunu öğrendiniz tepkiniz ne olur?

1|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce sevgilime benden saklayıp saklamadığını sorarım. şimdi aids gibi bir hastalığı o yaşına kadar taşımadığını bilmesi ilginç. tabii bilmiyo da olabilir o da büyük ihtimal. önce tepkisini ölçerim. biliyosa neden sakladığını öğrenirim. cinsel yolla mı kan yoluyla mı başka şekilde mi bulaştığını öğrenmeye ve kesinlikle nasıl olduysa olsun ona destek olacağımı hissettiririm. herkes hata yapar. ben o adamın kalbini seviyosam hep yanında kalırım. tek bir şey beni o adamın yanında tutamaz aidsi benimle beraberken başka biriyle ilişkiye girerek kaptıysa bir daha yüzüne bakmam. bugün olmazsa yarın her şeyin sebebi patır patır ortaya çıkar nasılsa.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Türkiye gibi bir yerde böyle hastalığı kaptıysa yaşadığı hayat tarzı bana zaten pek uygun değil. Bunu söylememesi ve beni de hayati tehlikeye atması zaten ayrılmak için yeterli sebep. Benden uzak Allah'a yakın olsun o saatten sonra anca mezarına çiçek koyarım.

1|0
    0|0
  • Yinede evlenirim, umurumda olmaz, onun bedenini değil, kalbini seçerek başlamışım !

3|0
    0|0
  • eger cinsel ilişki yaşayarak kazanmışsa göte tekmeyi basarım. ama yok ailesinden gelmisse kabul ederim onu her türlü.

1|0
    0|0
  • zina yapan biriyle evlenırsen normaldir

1|1
    0|1
  • sevgilimse ölüme kadar giderdim onla hatta evlenme aşamasına gelmişiz asla bırakmazdım ve ne olursa olsun evlenirdim ölürsekte beraber ölürdüm canımla...

1|1
    0|1
  • Kim bilir kimlerle neler yapmıştır O o zaman. Öyle biriyle ne evlenirim nede arkadaşlık ederim zaten. Aids hastalığının bulaşma yöntemleri de belli zaten.

0|0
    0|0
  • Uzaktan severiz birbirimizi artık :D

0|0
    0|0
  • Nasıl olacak o durup dururken aids olmaz ki insan

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanırım B-)

0|0
    0|0
  • o olmuşsa bende olmuşumdur ozaman beraber çokur kazmaya

0|0
    0|0
  • çözüme bakarım bide nasıl bulasmıs ki oda onemli

0|0
    0|0
  • Baskasinile yattini dusunurum genetik olabiliyormu o ya

0|0
    0|0
  • ölmesini beklerdim :(

0|0
    0|0
  • Adiyos amigos derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• La onu öğrene ne kadar bana geçmiş olur zaten

0|1
    0|0
  • sagligim daha onemli

1|0
    0|0
  • Aids neymiş

0|0
    0|0
    • Kan ve cinsellik yoluyla bulaşan tedavisi olmayan bağışıklık sistemini göçeren ve öldüren bir hastalık

• hayat kadinlarina gidecek kadar mi igrençlesti simdi

1|1
    0|0
Yükleniyor...