Kız arkadaşıma bunu isteyip istemediğini sormalı mıyım?

Ben mesela ona oral yaparken boşalıp kasılıp gevşemesini hissetmeyi çok seviyorum kızlar da sevgilisinin penisini boşalırken kasılmalarını direk ağzında hissetmekten hoşlanır mı acaba? Bunu yapması benim açımdan gerekli değil ama o isteyip de utanıyor filanmı acaba? Yani erkekler kızların kasılmalaribisever kızlar da öyle mi, meni derseniz kondom diye bişey de var

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben boşalma anında toplarını tutmayı seviyorum topların içinde yumurtalar kalp atışı gibi oynuyor ya onu hissetmek güzel .

0|0
    0|1
    • bence ağıza boşalma kadını aşağılamak gibi geliyor.

• Bu durum kadına göre değişir sonuçta kadın istemiyorsa ve sen zorlyuorsan ozaman asagilarsin ama iki taraf ta memnunsa zaten seks yakın olmak içindir aranızda nerdeyse engel olmaz sekste sınir olmamalı bence, anal dısında tabi çünkü o saglık acisindan da uygun olmaz hem pis bir yer ama ağız öyle degil penis de pis degil meni de pis degil bence sorun yok

• Ama ben yine de ağzında boşalmayı kondomla isterdim çünkü meni pek hoş degil gibi yani beni kokusu dahi rahatsız ederken kız arkadaşımın rahatsız olmamasını isterim

Kızlar Ne Diyor 5

• Cinsellik yasiyorsaniz, bence herseyi acik acik konusmaniz gerekiyor. O yüzden konusun, neler hosunuza gidiyor ;)

0|0
    0|0
  • ilk önce sor

0|0
    0|0
  • hayır değil

0|0
    0|0
  • sevdiğim erkeğin mutlu olması beni de mutlu eder mantığında biriyse evet

0|0
    0|0
    • ağzın içinde gel git yaparak yüze boşalmak en güzeli bence

• oral yaparken devam etmesini istediğini belli et

0|0
    0|0
    • Sırf ben istiyorum diye bisey yaptırmış olurum ama ben o bundan zevk alır mı bilmek istiyorum yani kızlar genelde sever mı bunu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...