Hamile miyim? Bilgisi deneyimi olan var mı?

Arkadaslar lütfen yardım..

1 ay önce Nişanlımla ilişkiye girerken çok kötü ağrım oldu bu yuzden ılıskıyı yarıda kesmiştik..
Peşine 5 gün sonra adet olmustum..

Bu ay adet oldum ilk günüm çok agrılı geçtı fakat 4 gün boyunca doğru düzgün kan bile gelmedıazar azar damla damla kan geldı.. biteli 3 gün oluyor ve bugun kasıklarım agrıyor.. Kasıklardakı batma ve agrı hamılelık belırtısı olabiliyormus.. Adet olsamda ilk 4 aya kadar hamılelıkte adet görme ihtimali oluyomuş..

Ne düşünceğimi bilemedim.. Doktora gidicem ama bıkaç gün sonra ancak.. Adam akıllı yorum yapıcak olan varmı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İçine boşalmış mıydı bir ay önce?

0|0
    0|0
    • Hayır

• Çok haklısın.. Dikkate alıcam tum yazdıklarını:)

• korunmanda gerekli stres yapmamak için.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilemedik

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle hamile değilsin bir kere adet olmuşsun vede her ilişkide çocuk olucak diye bişey yok onunda bazı özel günleri var biliyorsun

0|0
    0|0
  • eczaneden bir çubuk al işe

0|0
    0|0
    • Çok zekısın

• Aslnda dogru söyluosn ama kucuk yerdeyım herkes tanıdık çekınıyorm :S

• küçük yerdesinde ne var bunda abartılacak hiç gitmedigin bir eczaneden girip test çubugu alacam diyeceksin sen alamıyorsan sevgilin alsın 4 lira bişey ya

• Vajina iç dudaklarda renk deyişikliği var mı

0|0
    1|0
    • Ora nere ya :/ anlamadım şimdi vajına dudaklarından mı bahsedıosun dıştakınden.. iç dedın kafm karıstı dmı

• Vajinana barmak sokabilme şansın varsa ıslaklıgı konturol edermisin

• cevap vericekmisin

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamilesin bence yüksek ihtimalle. Lütfen yanlış anlama beni şu anda eşinlen sen kaç yaşındasınız ve aslen nerelisiniz? Ben insanların aslen nereli olduklarını ve aralarındaki yaş farkını çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Boşalma bile olmadı o zaman

0|0
    0|0
  • kizim saf misin sen? adam seni isliyo.. su yazdiklarini yiyiorsun yani heal olsun. adam da sapiklik akiyor.. icine bosal madi ise hamile degilsin.. kadin hastaligi ile alakali bir sorunun var senin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...