Ben 12 yaşındayken detaya bakarmısınız lütfen :( ?

Allah aşkına çok pişmanım o zamanlar kızlık zarının ne olduğunu bilmiyordum ben parmağımı girdirdim baya ama kan hiç gelmedi oranın zar olduğunu bile bilmiyordum 2 3 kez yaptım çok yavaş şekilde merak ettim daha sonra 15 16 yaşında öğrendim orasının zar olduğunu kan falan gelmedi hiç ama kızlık zarı yenilenirmi nolur bana iyi şeyler söyleyin çok korkuyorum çokta pişmanım bilmiyordum vallahi şimdi bozulmuşmudur kendini yenilermi bayanlar cevap ablalar bana cevap versin 19 yaşındayım hep aklımda çocukluktan kalan bişey bu hep üzülüyorum keşke yapmasaydım diyorum akıl verin nolur :(

Güncellemeler:
yorummm :(

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Kendini germe bilincsizlik herkes de olabiliyor biraz daha yasin ilerlesin doktora baktıR
    eğer öyle bir durum varsa da rapor almaya Calış hem evlenecegin insanı buna takılacak biri olmamasi gerek
    zar mesele değil dar olması vs onlarla da karşındaki ni inandirabilirain

0|0
    0|0
    • tabiki kimse bana dokunmadı hala genç kızım yani dar söylemektende utanıyorum ben bunu yani inanır değil mi yani ben bilerek yapmadım bilmiyorum çocuktum aklıma çok takılıyo kimseyede diyemiyorum darlığına inanırsa bişey demezmi peki

• tamam çok teşekkürederim beni ciddiye alıp benim içime merhem olduğunuz için en büyük korkum bu birde hep çocukluk bilgisizlik pişmanım çok hemde bilmediğim için

• Herkesin başına gelir
      mühim olan yardimci olabilmek ♡

Erkekler Ne Diyor 9

• Muayene olman en ideali. Kan gelmediyse sorun olma ihtimali az zaten.

0|0
    0|0
  • Hastaneye git öğren en iyisi. burada %50 şans var. Ya yalan olmuş diyilecek ya da duruyor.
    Hastanede kesin sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • esnek olabilir heleki o yaşta. bozulmamış olabilir ama doktora gidip baktır biz ne desek boş. eğer bozulduysada evleneceğin kişiye aynen bize anlattığın gibi anlat...

0|0
    0|0
  • Sen sınırı pasaportsuz geç ondan sonra bişey olur mu çok pişmanım de

0|0
    0|0
    • çocuksun ve hiç bişey bilmiyorsun kınama lütfen başına sevdiklerine birine gelebilir insanlık hali her insan hata yapar özellikle çocuksun nerden bilebilirsin ki

• Tek parmakla zar delinmez kolay kolay haydar amca öyle demisti :D

0|0
    0|0
  • kızlık zarı esnek olabilir ve 10 kızdan 4ünde böyledir bu durum bazı kızlık zarları da halka şeklinde olduğu için parmakla yırtılmaz. ve kızlık zarı yenilenmez. doktora görünebilirsin jinekologlar anlar bunu hem sen kendini biliyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • Evlenceğin adama uygun şekilde anlat

0|0
    0|0
  • Doktora git muayene ol

0|0
    0|0
  • şu an yapıyor musun?

0|0
    0|1
    • asla olurmu öyle şey dalga geçme Allah rızası için ben ciddiyim valla

• kızlık zarı bu dönemde çok önemli değil ki yani bizim burada - İzmir :/

Kızlar Ne Diyor 5

• Kan gelmediyse bozulmaz

0|0
    0|0
    • yok ya çok biliyosun sen
      kan gelmeden bozulurda
      iyi öğren mavişmisin nesin

• @sadecebir kendini parmaklıyor musun bilmem ama bakire olduğum için pek bilmem bu da saf olduğumun göstergesidir.

• ayni yöntemi deneyip sonucu güncelle mübarek bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • şimdilik canını sıkma yaşın geldiğinde bidoktora gidersin

0|0
    0|0
    • doktora nasıl gitcem ki ne diyebilirim ben utanırım utançla karşılamazlarmı

• Kardeşim aynı şey benim de başıma çocuklukta olsn bir hataydı çok araştırdım bu konuyu çok taktım kafama ve erkeklerin kolay kolay inanmadığını öğrendim yani inanmıyolar işte malesef bende çare olarak kızlık zarı diktirmeye karar verdim daha önce kimseyle birlikte olmadığım için de ona yalan söylememiş olucam sadece kendim rahat edicem ve inanır mı inanmaz mı riske atmicam takma kafana bu günlerde gecer elbet benim düşüncem bu kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıcam

0|0
    0|0
  • Şu 16 yasında tecavüze uğrayan şu an 19 yasında olan kızsın sen demi

0|0
    0|0
    • hayır tabikide tövbe tövbe

Yükleniyor...