Bakire olmayanla evlenir misiniz?

Arkadaşlar kimseye paylaşamadığım derdimi size anlatmak istiyorum çünkü çok karışık durumdayım çevremdekilerine anlatamıyorum

arkadaşlar çalıştığım iş yerinde temiz saf ve hiç kimsenin kalbini kırmayan bir kızla tanıştım. bende evin tek oğluum babam evlenmemi istiyor bende temiz dürüst bir kız bulursam evlenirim diyordum iş yerinde tanıştığım kızda tam benim istediğim bir kişiydi ailesiyle tanıştım aileside bir o kadar iyi insanlardıkonuşmaya başladık ve birbirimizi çok sevdik ama çok sevdik arkadaşlar birimizden birinin karnı açsa o da aç kalırdı ve hastalandım hastahaneye kaldırıldım başımda sabahladı her zaman benim arkamda olurdu ve beni desteklerdiyanı anlayacağınız o kadar iyi biriki anlatamıyorum

neyse çok geçmeden biz evlenmeye karar verdik ben hemen olsun istiyorum o biraz daha diye beni oyalıyordu sevmediğinden değildi biliyodum çünkü benle hep mutlu olmak ve evlenmek istiyodu bir gün dayanamadım ve sordum bir sorunmu var başını yere eğerek çekine çekine ve utanarak anlatmaya başladı üniversite yıllarında bir hata sonucu bakireliğini kaybetmiş küfür etmek istemiyorum biriyle birlikte olmuş , bunu duydum bittim hem şaşırdım hem yıkıldım şaşırdım çünkü hayatta beklemezdim öyle bir insan tipi çok güveniyodum

neyse arkadaşlar kısacası ben o kdar seviyorumki bırakmadım şimdi öyle kabul ettim çünkü çok pişmandı onu antirken o kadar ezildiki anlatamam o kdar ağladıki antamam3 gün yüzüme bakmadı ve bir birbimizi görmedik ilk defa bu kadar ayrı kalmıştık sonra tlfndan beni aradı ve ağlayarak bitirelim dedi bundan sonra senin bunu bildiğini bilerek yüzüne bakamam dedi allah beni affetsin seni bu kadar üzeceğime allahım canımı almış olsaydı keşke dedi ,ben bu sözlerini duyunca zaten o birbirimizi görmediğimiz günlerde çok düşündüm ve kararımı veremedim

şimdi arkadaşlar size bisoru siz olsanız benim yerimde ne yapardınız.?

0|0
14|21

En İyi Kız Görüşü

• Sen bu kızla hiç birlikte olmadın mı?

0|0
    2|0
    • Çok güzel kız.

• Hakkında böyle düşündüğünü bilmesin. Üzme bu kızı. Hemen konuşun, üzülmemesini söyle. Geçmişte kalmış. Pişman. Kendiliğinden söylemiş bunu sana. Daha ne a kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 13

• Her insan hata yapar umarım sende karsındakınden bekledıgın gıbı kımseyle bırsey yasamamıssındır yada yasadıysan bıle uzulup aglamıssındır. Bu hayatta Peygamberlerden dahı hata yapan olmus ama tövbe etmişlerdir. Bir insan bir hata yapmıs dıye bu temız olmadıgı saf ve guvenılır olmadıgı anlamına gelmez. Gaflettir bu insanı yakalar her anımız bir degıl ALLAH düşürmesin öyle durumlara ama ona bunu hıssetırme ve senı bu kadar seven bı kzıda gecmıste olmus bırsey ıcın bırakma. Bu durumu basına kalkmayacaksan doya doya sev onu cunku eskıden sen yoktun sız tertemız yenı bır sayfaya sahıpsınız. Eskıyı unutun.

0|3
    2|0
    • herkesı eksıleyen kım ınsanlar bu soruya yardımcı olmak ıcın yorum yazıyor eksı yemek ıcın degıl

• Insanliktan nasibini alamamislar eksiliyor iste. Kiz durustce anlatmis bi de. Zaten insanin gorunusunden bile ne oldugu anlasilir derler ya fotograftaki kiz gokten inmis melek guluse bak allah sevdigine bagislasin

• senin geçmişinde onun geçmişide onemi yok siz bir gelecek düşünmüşsünüz olay bu arkadasım ne gereği vrki ötesinin berisinin senin amacın bakirelik falan değil onu daha önce baskasıyla paylasmıs olman o kız gelse deseki bakirym ama oral yaptım anal yaptım dese gene aynı çöküşü yasıcaktın sen..şöyle düşün bakire ama çirkefin teki fena doyumsuz bölesi daha bbeeter kız büyüklük ypmş anlatms ve seni üzmmeek için aşkkından kendinden ödün vermiş..bence onu sahiplen ve ona sonuna kdr sahip çık bu konbuyuda bdaha açmamak üzere kapat pişmanm olmayıp daha snra bidaha bidaha yapmıs olsaydı evet sakn bakma derdm ama insanoğlu hayatında çok hata yapar oda sevmiş ypmş onu öyle brakan şerefszde kabahat bsver sen o serefszn yptıgını ypma ve sevdiğin ve sevildiğin kıza sahip çık hastanelerde beklemiş sana bişy olmasından korkmş seni sevmiş değer vermiş aileside iyimiş ve birsürü şey ..bekarete bakma insan olsun önemli olan da bu ztn !

0|0
    2|0
    • Aynen sana katiliyorum.Ama gercekten kotu durumdayim.Karar veremiyorum

• Uzuldum senin adini.Ama ilerde pisman olmam mi diye susunuyorum

• olmazsın saçmalama artık ya benm adıma üzünülecek bir durum yok çünkü alnım açık utanılclk bişyde ypmadım.

• dürüst bir kızmış.

ileride sorun etmeyeceksen bu durumu, kızı üzmeyeceksen bu tecrübesinden dolayı, devam edebilirsin.

0|0
    0|0
  • ne alakası var bakire olmayınca ne oluyor bu nasıl bir zihniyet? bakire olmayınca kör mü oluyor yoksa topal mı? yada karaktersiz mi? bence bakış açınızı değiştirin...

1|1
    3|1
    • Bizim dinimiz ve kulturumuzde yok.Yoksa ben bu soruyu neden sorayim?Biraz mantikli dusunun.

• Sende bakire değilsin ellam . Bu bakış açısı değilde , tövbe etmeyle alakalı bence .

• vay arkadaş bakire olmayanı hor görmüyor da topalı körü hor görüyor. sizin zihniyetine limon sıkayım limon . işte medeniyiz die övünen bazı arkadaşların hali bu. (sözüm herkese değil yanlış anlamayın). tamam kız bi hata yapmış , kimse bişey diyemez . elbette o da evlenecek mutlu olacak ama soruyorum senin yaptığın bu yorum allahtan reva mı. unutma bazı insanlar için kör olsun topal olsun ama bakire olsun düşüncesi var . ve nasıl ki bakire olmayana saygı duyuyorsak bu düşünceye de saygı duymak zo

• Gencliktir hata olmustur. O artik seni seviyor ve omrunu seninle gecirmek istiyor bence bundan onemli hic bir sey olamaz

1|0
    2|0
    • katılıyorum sana çok içten bi kız bence içi dışına yansımış birisi benimde çok hosuma gitti ama işte dediğin gibi burda erkeklik kadınlık değil insanlık ve aşk konuşmak zorunda yoksa hiçkimseye bir faydası olmaz bu güzelliklerin

• ilerde en ufak bi tartışmada bu durumu çıkarın için kullanmıcaksan bu durumla kızı ezmiceksen ve başına kalkmıcaksan evlen

0|0
    0|0
  • dul birini sevseydin ne yapavaktın. bakış açını değiştir

0|0
    0|0
  • Kasmayın, gerek yok

0|0
    0|0
  • etsinler haksızlık çünkü

1|0
    0|0
  • Evlenen vardır.

0|0
    0|0
  • ya evli karılar bile aldatıyor

kız seni tanımadan birini sevmiş olmus

şeytan kandırmıs ne var bunda

affet derim

seni sevmiş belli

ahını alma, bırakırsan dünyası yıkılır yazıktır

onun ıcın sen herseyden onemlısın şu an tüm dünyası sen olmuşsundur

zavallı kızcagız

0|0
    2|0
    • affedecek birşey yokki bu gecmıste olan bısey bıcok erkek de bunu yasıyor hata ama bu gecmıste bu yuzden aflık bır durum yok

• kadına mal gibi bakmayı bırakın artık. seviyorsun iste. daha ne?

1|0
    2|0
  • sen hayatinda daha once hic kimseylen olmadin mi sanki?

kiz uzulmus anlatmis. durust davrandi.. bunun icin iyi dusunmelisin...

gelelim ki gunumuzde okdar cok kiz var.. bu kadar durust davranmayip diktirtip ilkmis gibi yapiyorlar... seviyorsan bunu hic dusunme yasanmamis say ve yolunuza davem et derim.. bu sizin ikiniz hayati..

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 21

• önemli olan senin duyguların ve onun bu konuda senden önce nasıl davrandığıdır kardeşim.. 1 Kız Vardır Hata yapmıstır,Güvenmiştir karşısındaki çakaldır bir şekilde kaptırmıştır bekaretini..1 Kız vardır Ciddi bir ilişki yaşamıştır kaybetmiştir bekaretini ayrılmıştır ondan sonra kimseye bu durumu söylememiş bakire gibi yaşamıştır .. 1 kız vardır nasıl olsa kaybettim bir kaybım yok demiştir mahalle bakkalına bile vermiştir :) işte Bu ayrımı iyi görürsen Cevabını kendinde cok rahat bile verebilirsin...

5|0
    0|0
  • Toplum olarak bu tarz şeyleri kaldıracak bir toplum yapımız yok bizim. En medeni denilen aileler bile bunu belirli bir vakit sonra duysalar problem ederler o derece yani. Tabi şöyle bir durum var yok kardeşim ben kızı çok seviyorum her şekilde o kabulümdür geçmişte toy döneminde bir hata yaptı ben onu bu haliyle de kabul ediyorum dersen ve ileride bunu asla problem yapmamak için ona söz verip bir ömür geçirmeyi göze alıyorsan o kızla evlen derim. Ama yok benim her zaman kafamın bir tarafında soru işareti olarak kalacak bu konu ileride çok pişman olacağım kendime güvenemiyorum dersen eğer kızı da kendini de yakma. Tabi burada şu da var bu konuyu sizden başka kimsenin bilmemesi gerekiyor.

Ayrıca ben kızı da tebrik ediyorum gelmiş sana açık açık söylemiş. Bunun tedavisi vs. vardı veya seni kandırabilme ihtimali de vardı kızı tebrik ediyorum sana açık açık söylediği için.

Son karar senin yukarıda yazdıklarımı iyi okuyup kararını ver derim.

1|0
    0|0
  • Valla Kardeş Eğer Seviyorsam Kız Yada Değil Hiç Fark Etmez Alırım Vede Baş Tacı Yaparım

3|1
    0|0
  • Geçmişte kalmış bir hata olarak olsun ama aklından çıkmayacağına eminim ne olursa olsun en azından dürüst bir kız böyle birini yarı yolda bırakmak erkeğe yakışmaz.

0|0
    0|0
  • çok çok seviyorsam oda beni seviyorsa kabul ederim eğer o*luk yaptıysa 3 4 kişiyle beraber olduysa*ederim

1|0
    0|0
  • Önemi yok.

1|0
    0|0
  • Kız Ors*pluk yapmamıs tecavüze ugramıssa yani isteyerek yapılmamıssa ben kabul ederim Başımın Üstünde Yeri Var

0|0
    1|0
  • abicim ben sadece fikrimi söylüyorum eğer gerçekten güveniyorsan hâlâ devam et gitsin yani bu olayı unutabiliyorsan devam et gitsin sen diyosanki ben bu olayı unutamam hiç başlama o zaman... sonra sizin başınız yanar..

0|0
    0|0
  • sen yoluna devam et bu kızla geçmişi düşünme bile eğerki güveninde tamsa evlenmelisin

seninle ile beraberken yanlış yapmayacağından eminsen sorun yok

o sana dürüst davranmış sana yakışanda dile getirdiği hatasını yüzüne vurmaman olacaktır

1|0
    2|0
  • ben senin yerinde olsam asla sorun etmezdim. sen yokken yaşanmış bir olay ve kız seni tanıdıktan sonra pişman olmuş bundan. önemli olan senden öncesi değil, senden sonrasıdır. seni seviyor ve değer veriyor. bence kaçırma bu kızı derim.

0|0
    0|0
  • bekareti bu kadar dert etmenin bi anlamı yok bence . iki insan birbirine bu kadar bağlıysa bu yüzden ayrılmamalı

0|0
    1|0
  • bakire olmasını bin kere tercih ederim

1|0
    0|0
  • ben olsam bırakmam arkadaşım ama tabi sen ne yaparsın bilmem

1|0
    2|0
  • Hayır.Hayır.

1|0
    1|0
  • karışık işler..

0|0
    0|0
  • evlen onunla

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayayım ama hayır...

1|0
    1|0
  • eger seviyorsam farketmez bir insanı bakire diye seviyorsun çok saçma

1|0
    1|0
  • bakirim ve bakire isterim, ilk heyecan

1|1
    1|0
  • ya sürekli aynı soru evet yada hayır senin için ne değiştirecek

0|0
    0|0
  • sen Daha önce biriyle birlikte oldun mu?

1|0
    3|0
Yükleniyor...