Gebelikle ilgili sorunlarımı nasıl çözebilirim?

3 yıllık düzenli bir cinsel hayatım var , korunarak ilişkiye giriyoduk yani geri çekilme yöntemiyle.. Son 4 aydır korunmuyoruz bebeğimin olmasını istiyorum ama her nedendir bilmiyorum olmuyo bebek..

Yakın tarihte kasık ağrılarımdan dolayı jinekoloğa göründüm her hangi bir sorun olmadığını hamilelik isteyip istemediğimi sordu bende istediğimi söyledim ve folik asit haplarından verdi.. Yani gebeliğe engel bir durum yok..
Peki ama neden olmuyor acaba fikir verseniz , napayım?

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurtlama dönemine denk getiremiyorsundur ilişkiye artı vajinanı hemen suyla yıkamaman gerekli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Soyle diyeyim ilk ejekulasyonda degilde 2 saat sonrasindaki ejekulasyonda daha yuksektir hamile kalma olasiligin bir de sansini arttirmak istiyorsan regl donemi bittikten 2 gun sonra yapin bu isi en yuksek orani o anda yakalayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Belki Erkekte sorun vardır?

0|0
    0|0
  • olursa ilkmi olacak

0|0
    0|0
  • fiziksel problem yoksa durmak yok yola devam uygun zamanı denk getiremiyorsunuz demektir. çalışın.

0|0
    0|0
  • Eşiniz de gerekli testleri yapmalı bence problem onda da olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorun eşinizde olabilir.

0|0
    0|0
  • -yumurtalıklarında kist vardır
    -Ovelerlerinde sorun vardır bir rahim filmine gir
    -endometriallerde sorun vardır
    -menstaral siklus anomellirler gibi bir çok hasstalık ta olabilir belki sende sorun yoktur ama eşinde sorun vardır mesela azosperm gibi günümüzde de erkeklerde en çok Görülen hastalıktır bence eşini ikna et doktora götür sperm testi verdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...