Çıkmaz sokaktayım lütfen yardım edin :/

Kız arkadaşım bakire değil, birine aşık olmuş ve onu kaybetmemek için böyle bir işe kalkışmış ama olan olmuş. Aradan 2 3 yıl geçmiş sonra benimle tanıştı ve güzel bir birlikteliğimiz var. Bir sabah yanında uyandım ve telefonuna mesaj gelmişti biri ona gecenin bi vakti mesaj atmış napiosun diye. Ben gördüğümü yada baktığımı söylemedim. Gece tekrar baktığımda mesajlar silinmişti. Ertesi gün kız arkadaşımın face ine göz attım mesaj atan çocuğu gördüm kim bu dedim burdan bi arkadaş dedi ben de üstelemek istemedim. Sonraki gün sevgilim telefonunun mesaj bölümüne şifre koymuştu. Bu ne ya şifre felan dedim. Karıştırıyolar telefonumu dedi. Yine bişey demedim. Ben o çocuğun kız arkadaşımın eski sevgilisi olduğunu düşünmeye başladım. Kız arkadaşımın face te fotolarını beğeniyor yorum yapıyor. Bunu kız arladaşımla onu kırmadan.nasıl konuşabilirim. Yanılmak istiyorum düşüncelerimde

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce kız arkadaşınla durumu konuşmalısın. Daha sonra eski arkadaşıyla konuşmalısın. Eski arkadaşı anlayışlı biriyse aranızdan çekilecektir. Yok eğer hala bir şeylerin peşinde koşmaya devam ediyorsa, kız arkadaşının numarasını değiştirmesini sağlamalı ve Facebook hesabından o kişiyi engellemesini sağlamalısın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O seni kirmis zaten boyle dusunceleri aklina sokarak sen hala nasil etsemde kirmasam diye dsunuyorsun. Kiz aldatiyo seni buyuk ihtimalle yoksa mesajlarina nden sfre koysunki sevgilisi degilmsin mesajlarnda senden saliyacagi ne olablir sfre koyacak kdar bi dsun tabikide baska bi erkek.bu yuzden kirmayi falan dsunmeden al karsina adam akilli bi sertce konus anla derdinide kurtul bu ikilemden

0|0
    0|1
  • ne alaka ya bekaretten girdin te ellaam :/ yeni tanıştığı biri olamaz mı?

0|0
    0|0
  • yanilmiyorsun. gayet biriyle fingirdesiyor. eski sevgilisi mi bilemem.

0|0
    0|0
  • Fazla romeoluk zararlı :))

0|0
    0|0
  • Ne biçim erkeksin sen. Sende bir korkaklık sezdim. Valla kız sana ne yapsa yeridir baksana hala onu kırmadan nasıl konuşabilirim diyorsun hayret birşeysin.

0|1
    0|0
    • Ne yapmami onerirsin

• sert ol azcık dişlerini göstermezsen seni ezer de ezer adam yerine koymaz böyle telefonuna şifre koyar herşeyi senden saklar.

• korkaklık değil bu, mantıklı yaklaşım. ama gereğinden fazla uyumsar ve iyimser.

Erkekler Ne Diyor 7

• gecenin bir köründe mesaj, gecenin diğer köründe mesajları kilitlemek, face'nin köründe fotoğraf beğenmeler, yorumlar vs. tek düşünmen gereken şey şu; her şeyiyle kabul etmişsin evet ama bu kız neden senin rahatsız olacağın veyahut rahatsız olabileceğin unsurları ortadan kaldırmak için uğraş vermemiş ve kaldırmamış? tahammül edemediğim şeylerden biridir bu da.

Bence uzun uzun konuşmana gerek yok, empati kurması gerektiğini dile getir. kuramıyorsa da, bu şekilde aklımda sorularla yürütemem de.

-evet, belki şimdi yürütebilirsin ama emin ol bu soru işaretleri gün geçtikçe daha da büyüyor. çıkılmayan sokaktayken, çıkılmayan cadde oluyor ve sonrasında da çıkmaz ülke oluyorsun. sana yazık, ona değil. sonuçta sen onu hatasıyla, öyle böyle kabul etmişsin. ve hala bazı şeyleri gizlice yapmaya çalışıyorsa, güvenmemen gerekiyor. haketmiyor çünkü.

0|0
    0|0
  • Yahu kardeşim bu kadar falsodan sonra hala onu kırmadan nasıl konuşabilirim diyorsun hesabını sorup postalayacaksın erkek adamsın dik dur biraz

0|0
    1|0
  • hocam bu ılıskı senı yorar dıyım

0|0
    0|0
  • bakire degılse salla

0|0
    1|0
  • tokadın önüne koy kızı aga

konuş lan de

dayak manyagı yap gerekirse :D

0|0
    0|0
  • Bırakmak daha hayırlı gibi değil mi sanki ?

0|0
    0|0
  • sil de bakalım siliyor mu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...