Anal iliskinin zararlari varmi?

Anal iliskinin zararlari var mı hem kadin icin hem erkek icin varsa nelerdir

Güncellemeler:
Guncel
Zararlari nelerdir

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir ilişki türü degil zaten. Iliskide kullanılan organlar vajina ve penistir. Anal dediginiz olayda penis ve kalin bagirsak bulusmasi vardir. Kalin bagirsak dışkı depolanan yer ve mikrop yuvasidir. Erkegin mikrop kapmasi muhtemeldir. Kadın icin agri başta plmak uzere, makat agzindaki buzuk kasin deforme olmasi sonucu büyük cisi tutamama, makat ağzının sürekli acik kalma tehlikesi vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pek sağlıklı olduğu söylenemez. Yapan yapıyor ona bir şey diyemem ama tavsiye de etmem.

0|0
    0|0
  • var diyolar

0|0
    0|1
    • yok öyle bir şey hepsi yalan dolan bana ciddi tıp literatüründe kurallara uygun yapılan anal seksin zararlı olduğu hakkında bir tek makale bile gösteremezsin.

Erkekler Ne Diyor 11

• Var tabiki oturamaz

0|0
    0|0
  • Var öbür tarafta zebaniler g. tunuze çatalı saplar hemde tersten.

0|1
    0|0
  • pok tutamaz kadın

0|0
    0|0
  • aids gecebilir

0|0
    0|0
  • Anal dwgil herseyin fazlsi zararli

0|1
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • hpv vürüsüne bağlı anal kanseri neden olur

0|0
    0|0
  • kızı zorlamadan alıştırırsan ve canını acıtmayacak sertlikte davranırsan bir zararı olmaz. 2 yıldan biraz fazla oldu kız arkadaşımla genelde haftada 2-3 defa 1 saat civarı yapıyorum.

0|0
    0|0
    • Bende sadece bir kere yaptim kiz arkadasimla 2 posta yaptik ama benim kasigimda sisme oldu doktora gitim bu gun intihap kapmis dedi acaba niye boyle bir sey oldu

• keyfini çıkar ama önce kızı alıştırmaya çalış. yumuşak yumuşak yap. canını yakmadan rahat girip çıkmaya başlayınca birkaç defadan sonra kız kendisi sert davranmanı isteyecek endişen olmasın. birlikte olduğun kız sanırım daha önce hiç yapmamış. şimdilik normal yavaşça gidip gel.
      birkaç ilişkiden sonrada sadece ucunu çıkartıp çıkartıp sokarak öyle yap buna alıştır hatunu :) o çıkan ses ve verdiği his erkek için oraldan daha fena birşey :)

• Peki kardesim sagol :)

• Hemde nasıl.
    Ayrıca hak yolu varken b*k yoluna ne gerek var

0|0
    0|0
  • anüste sıçarken sıkıntı yaşatıyo (muş) eğer tedbirli yapılırsa ve günahı düşündürmezse yaptım çok zevkli sizde deneyin.. felaket iyi oluyo...

0|0
    0|0
  • Bazen sey bulasabiliyor eger lavabo ihtiyacini gidermemisse _bygizli

0|0
    0|0
Yükleniyor...