Kapat

Hiç altınıza kaçırdınız mı?

20 yaşındayım geçen kütüphanedeydim iki arkadaşımla. Baya sıkışmışım farkında değildim ders falan çalışıyoduk. Sonra birden sıkıştırdı. Biri de erkekti arkadaşlarımın kahretsin ya :/ önce ayağa kalkmadan biraz elimle bastırdım tutabileyim diye. Onu farketti baktı bana anlamaya çalıştı galiba. Ayağa kalktım ama bacaklarımı sıkmaya çalışmaktan adım atamadım. Biraz tutuyo gibi oldum gittim ki çalıştığımız katın lavabosu arızalı. Merdivenlerin önündeydi masamızda tam merdivenlere geldim yine kilitlendim. Herkes anladı zaten bana bakıyo bacaklarımı sıkıştırdım elimi attım istemsiz olarak bastırıyorum ama elimin ıslandığını hissettim. Elimi çekmemle zaten bitti. Öyle rezil öyle iğrenç bir durumdu ki kaç gündür okula gidemiyorum siz hiç böyle bir durum yaşadınızmı

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Canım yaa, Walla çok kötü bir durum :(

Ben rezil bir anımı anlatayım da gül bari...
    Üni birinci sınıfta bir keresinde tenefüsteyiz. Arkadaş da yeni mp3 almış o zamanlar moda tabi, aldım elinden mp3 ü açtım şarkıyı sonses kulaklıkla dinliyorum. Sonrası hafızamda biraz bulanık olmakla birlikte afedersin osurasım geldi, zaten tenefüsteyiz pek kimse de yok ha şuracıkta yavaş yavaş salayım dedim. :D
    tabi kulağımda kulaklık da var. Sonra iki tane kız bana anlamlı anlamlı bakarak sınıftan çıktılar. Kesinlikle koku falan olmadı ama artık nasıl bir ses çıktı idiyse o kızlar üni hayatım boyunca benimle konuşmadı :)))
    İşin garibi ben bu durumu çok çok çok sonra ayıktım, artık bu iyi bişey mi, kötü bişey mi bilemedim :))))

0|0
    0|0
    • Böyle bir hatıramın bana böyle bir kazancı olacağını tahmin etmezdim, yaşasın rezillik 😂

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• herkesin başına gelir arkadaşım utanacak bir durum yok. takma kafana. zaten seni ayıplayan cahil demektir takma sen öylesini.

0|0
    0|0
  • insanlık hali ne var bunda dalga geçen olursa gebertirim.
    not: hiç böyle bir durum yaşamadım allah yaşatmasın zor.

0|0
    0|0
    • Hemde çok ilkokulda falan olsam neysede

• İnsalık hali normal olabilir.

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali olur ama hep şişe taşırım ben yanımda :DD

0|1
    0|0
  • Hastayım de çık işin içinden.

0|0
    0|0
  • insanlık hali ya ne var

0|0
    0|0
  • Hehehe arkadaş nasıl birisin güldürdün beni Allah da seni güldürsün
    zamanın da gsitseydin ya

0|0
    0|0
    • Farketmedim birden sıkıştım

• Bildiğim kadarıyla kızlar erkeklere göre daha çok tutabilir kendini

• Bence bende bir sorun var bu ara hep böyle birden sıkışıyorum

• Zor bir durum kardeş ama insanlık hali herkesin başına gelebilecek bir durum

0|0
    0|0
  • ben kacırdım evet ama gaz cıkarırken oldu

0|0
    0|0
  • Utanılacak bir şey değilki bu, herkesin başına gelebilir

0|0
    0|0
  • ona kalursa ilkokul 5te bn zıctım bile git okula bisey olmaz

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun şekerim

0|0
    0|0
  • tesisat bozukk

0|0
    0|0
  • E ne yaptın sonra o halde eve nasıl gittin falan?

0|0
    0|0
    • Hemen masaya gittim montumu giydim biraz uzundu ama kpanmamıştır ya çantamı aldım falan hiçbirşey demeden çıktım gerizekalı arkadaşlarım da öylece baktılar

• kötü bir durum olmuş ya kıyamam :)

• 10 yaşıma kadar malesef sünnet olunca geçti

0|0
    0|0
  • Normal bir durum

0|0
    0|0
  • bişey olmaz panpa onun bile fetişisti var :D

0|0
    0|0
  • sıkısana kadar nerdeydin be kızım

0|0
    0|0
    • farketmedim birden sıkıştırdı zaten

• Sorma en fecisi de oydu

• sıkıntılı bir durum ama takma insanlık hali sonuçda android değiliz olmamıs gbi davran :)

• utanma. normaldir aslında. zaten kızlar pek fazla tutamazlar :) bu durumu çoğu hayatlarında birkaç defa yaşamıştır. erkek arkadaşın bu durumdan dolayı senden iğrenmez.

0|0
    0|0
  • yakında pkunuda tutamazsan şaşmam valla

0|0
    0|1
  • olabilir elinde olan bir durum degil bnde rahatsızlıktan dolayı 7 8 yaşına kadar sorun yaşadım beterinde beteri vardır sende istemeyerek oldu ama elinde olmayanlar hasta olanlar hastanede yatanlar napsın bu haline şükür et elinde olmadan senden kötü olanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boşversene takılma bu kadar kise bişey demez merak etme olur böyle insanlık hali

0|0
    0|0
  • ay çok kötü bir durum... keşke o kadar sıkışmadan gitseydin ben yaşamadım yani hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • Ya farketmedim ki birden sıkıştım

• çok üzüldüm ama okula git yani utanılacak bir şey değil bu.. insanlık hali biri bir laf ederse bu onun ayıbı olur... ne demiş Mevlana ''Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol.''

• Ay yavrum yazik :/ hayır hiç olmadı küçükken en fazla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...