İşsizlik quantum teorisinden sonra bu teoriyi buldurur.

Eveet bir ByReal klasiğine hoşgeldiniz. İşsizlik vol.1978+53x10^24 (hesaplayacak kadar işsizler de vardır galiba.) Neyse meseleye gelelim. Tartışma konumuz "her sevgilim bir kere versin evleneceğim kadın bakire olsun" mevzusu. Bu söz üstünde uzun süre düşündüm ve teknik araştırmalarıma dayanarak (örn. kaynaklar : link , link gibi) kadınların erkeklerden daha çok ve daha uzun süreli haz aldığı kanısına vardım. Bu düşüncem doğruysa o halde bakirlik ve bakirelik arasında ufak farkların olabileceğini düşünüyorum. Farzı misal bayanların orgazmı erkeklerin orgazmından 10 kat daha zevkli oluyor diyelim, o halde mantıken bayanın bakireliğinin bozulmasıyla erkeğin bakireliğinin bozulmasında eşit derecede zevk alınması gerektiğinden erkeğin bakirliğinin bozulması için 10 kez ilişkiye girmesi gerekir :D (Okumayı devam ettiriyorsanız yine söylüyorum bunu işsizlik eseri düşündüm, gerçekle hiçbir bağlantısı olmamakla beraber mantıklı olabilir de :D)bu durumda insanın evlenene kadar 9 tane sevgilisinin olabileceğini düşünürsek evlendiği kadınla beraber 2 tarafında bakir-bakireliği bozuluyor. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizce bu düşündüklerim mantıklı mı yoksa tamamen safsata mı ?

• Aslında düşündüğümüzde mantıklı gibi, yani sonuçta...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu arkadaş ne içmiş ya ?
    50% (1)100% (1)67% (2)Oy Ver
  • Katılmıyorum çok mantıksız..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sonuçları merak ettim yoksa yok ben bunu hayatta okumam arkadaş
    50% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• hepsini okudum hiç bir anlam çıkaramadım.sadece yaşa ve gör kim kimin bekaretini ne zaman nasıl alıyo

0|1
    0|0
    • :D açıklayıcı olduğunu düşünüyordum

• hımm yoky bence yanlış.ayy sen naptın yaa,kafamı karıştırıyosun:)eşitlik arama ozamn kadınlara yetişemesin:)

• ama kadınlar kolay zevk alamaz yani orgazm olamaz ama erkek her harükarda zevk alır ve eşitlenir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kimse bakire kalmasın . bekaret söz konusu olmasın . kimse evlenmesin . sadece zevkler için yaşanılsın . çürüttüm teorini ;)

0|0
    0|0
  • baya boş bulumuşsun bro.. sen en iyisi bi doktora git aksiyon olsun ona sor bide..

0|0
    0|0
Yükleniyor...