Sigaranın cinsellik üzerinde etkileri neler?

Sigara erken boşalmaya ve cinsel iktidarsızlığa sebep olup, kadınlarda yumurtalıklara zarar veriyormuş. Sigaranın etkilerini görüyor musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Doğrudur.

Ayrıca meni sıvısının tadının da içine ediyor, atlanmaması gereken bir detay bence.

• kadın haklı beyler

• Çözüm bulduğum falan yok, benimki sadece durum tesbiti.

• Kısa vade de ve daha güzel olan şeye çözüm bulmak diyorsun...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• olumlu etkilerini gördüm ben

• Bende cinsel iktidarsızlık yapıyor.

• bende sevişme öncesine değil de, sonrasına etki oluyor. sevişmeden sonra direk sigara içiyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bırakın sıgarayı içmeyin.

• Daha erken...

• 8 aydır kullanmıyorum ama 10 yıl boyunca kullandım ve herhangi bir negatif etkisini görmedim. sadece kondisyon düşüklüğünden dolayı bir performansa etkisi olabilir ama bende olmadı. sevişme sonrası sigarasını hala özlüyorum. yerini hiçbir şey tutmuyor :)

• Sadece seviştikten sonra içiyorum. Sigaranın iyi yönlerini, batının ahlaksızlığını aldım.

• sigara cinsel yönden zararlı ama psikiyatrik yönden faydası da vardır

• sigara da aşırı alkol tüketi mi de belli bir süre sonra cinselliğin önünde büyük bir sorun teşkil edebilirmiş, özellikle erkeklerde sertleşememe ve boşalamama gibi sıkıntıları varmış.(bir doktor arkadaştan duyduğum kadarıyla)

• damar sertliği yaptığından penise giden kan miktarı ve peniste kanın durma sertlik yapma süresi azalır. Ayrıca sertlik neyse de seri ve uzun süre git gel yaparken de nefes tıkanır çabuk yorulursun

• penisin sertlesmemesi sadece sigarayla aciklanamaz. Baska nedenler de vardır. 15 yil sigara ictikten sonra falan oluyor o damar sertlesmesi. hemen etkisi olmaz.

• Evet bu doğrumu merak ediyorum erkek arkadaşım sigara içiyor ve yatakteyken penisi kolaylıkla inebiliyor kötü bir durum gerçekten :S

• Sigarayı bırakıp, 1 ay düzenli koşarsan nasıl fark ettiğini anlayabiliyorsun. Kan dolaşımı önemli.

• erken boşalmayı bilmiyorum da kan dolaşımını yavaşlattığı için iktidarsızlığa neden olabiliyor.

Yükleniyor...